Rašyti komentarą...
Ir negražu ir bisk gėda braliukus skalpuoti.
Aš kai būnu LV tai jie gan pagarbiai elgiasi, jaučiu solidaruma kaimyniškuma iš jų puses
Tokius
Apsauginius
Atpisdinti
Gerai
Kad
Daugiau
Neskustu
Daunai fake straipsniu dar daugiau rasykit, kokia durnele apsaugine ten sulaikynes tuos zmones, i kupra greiciau gautu nei sulaikytu boba kazkokia. Sudpasis net ne dokumentas, teisme tik daunus prigauna jei isvis nors karta taip buvo. Hahahah
Neturi ką veikti, gali sau leisti visokius niekus svarstyti už mokesčių mokėtojų pinigus .
Sąmokslo teorija su dvylika nulių
Sąmokslo teorija su dvylika nulių
Sąmokslo teorija su dvylika nulių arba kas pateks į auksinį milijardą
8 ноября 2021
Gal aš klystu, turiu tam teisę, bet pabandom įsivaizduoti, kad gyventojų kiekio mažinimas yra tikras planas, o tikslas – vienas milijardas gyventojų planetoje. Bet kuris bent kiek logiškai mąstantis žmogus pastebi tendenciją gyventojų kiekio mažinimui, kuri pridengiama bet kuo – „visa tai jūsų saugumui“, „jūsų gerovei“, „jūsų sveikatai“, „gamtos saugumui“ ir pan. Kad taip nėra, tie mūsų „saugotojai“ dažnai išsiduoda, kaip „kad vakcinos yra mūsų sveikatos saugumui“ ir vos ne prievarta (kol kas) turi būti sustumtos kiekvienam, ir tuo pat metu priima įstatymų pataisas lengvinančias kvaišalų pasiekiamumą, lyg kvaišalai irgi būtų skirti mūsų sveikatai :). O kuprotas „patriarchas“ atvirai aiškina, kad per daug žmonių žemėje prisidaugino, ir jei koks ketvirtis išmirs, - tai tik į gera.
Bet norėjau pakalbėti apie kitką, šiuo metu matome priešpriešą tarp vienų, kurie tą susinaikinimą organizuoja, stumia ir remia, bei kitų, kurie priešinasi tam susinaikinimui. Organizatoriai, aišku, į tą milijardą pateks, jie juk organizatoriai. Stūmikai ir rėmėjai taip pat taip mano, tačiau labai klysta, sakyčiau fatališkai, o tarp tų kurie priešinasi tam, tikimybė pakliūti į minėtą milijardą yra žymiai didesnė nei tarp dabartinių tautų išdavikų, visokeriopai spaudžiančių žmones skiepytis, ir greitai trimituosiančių koks geras dalykas yra CO2 pėdsako apmokestinimas.
Kodėl taip manau? Ogi imu didžiausią propagandos priešą – kalkuliatorių, ir paaiškinu.
Kas yra tas milijardas? Skaičius sugalvotas ne mano, reiškia jis nėra iš piršto laužtas, kažkas iki manęs jį paskaičiavo remdamasis jam žinomais pagrindais. Tai yra kažkoks elitas ir jį aptarnaujantis personalas. Elitas santykinai personalo gali būti 1:150 – 1:300, priklausomai kiek mechanizuota ir robotizuota planuojama visuomenė. Imsiu vidurkį 1:200, kas sudaro 5 milijonus. Pasaulyje dabar yra ~1500 milijardierių, dar kažkiek užsislaptinusių senų pinigų turėtojų, visokių švabų, princų, karalių ir kitokių tironų su jų šeimų nariais, artimais draugais, kas būtent ir sudarys to milijardo elitą. Likę ~995 milijonai aptarnaus elitą, taisys ir ties kelius, prižiūrės elektrines, aprūpins ryšiu, maistu, jachtomis, lėktuvais ir kitokiomis gėrybėmis.
O dabar labai norėčiau išgirsti klausimą – Ar bus toje visuomenėje reikalingi politikai, teisėjai, visokie apžvalgininkai, fondai, makleriai, influenceriai ir kitokie dykaduoniai, kuriems šiu metu visai neblogai sekasi tos duonos prasimanyti? Ar bus reikalingi tie, kurie dabar apsiputoję stumia visokias genocidines programas, pradedant genderinėmis, „skiepijimo“, baigiant kvaišalų vartojimo ir pan.? Manau tikrai ne, jie visi būs pasiųsti velniop, toje visuomenėje šiems dykaduoniams vieta nenumatyta. O gal jie mano, kad paklius į to elito tarpą? Stebint juos taip ir yra, bet jei jie paimtų kalkuliatorių ir įjungtų logiką bei pabandytų suvesti bent trijų pakopų priežastinį ryšį, jie suprastų, kad būtent jie turi stabdyti šį genocidą, jų vieta pirmose antivakserių gretose. Šiuo atžvilgiu reikia atiduoti pagarbą auksinio milijardo sumanytojams ir organizatoriams,- į daugelio šalių valdžias jie susodino gobšius bukus savanaudžius savos tautos išdavikus, nematančius toliau savos kišenės, kurie labai tinka pjauti šaką ant kurios sėdi patys. Toje planuojamoje ateities visuomenėje nebus vietos net policininkams, žmonės bus valdomi kitais, jau dabar išbandytais būdais. Vietos ten nebus net „patriarchams“ ir jų palikuonims, tokiu atveju galioja taisyklė: reikalinga išdavystė, išdavikai nereikalingi. Logiška, jei žmogus išdavė savo tautą, tai kitus išduoti jam bus žymiai paprasčiau.
Tas brangus milijardas bus įgyvendintas ne šiandien ir ne rytoj, aš jau pensijoje būsiu - mano eilinis veltėdis. Tas tai taip, bet, kaip matome, nė vienas iš esamųjų nenori, kad jų vaikai ar anūkai taptų suvirintojais, melžėjomis ar santechnikais. Vaikai ir anūkai pramintais takais keliauja paskui tėvus ir senelius. Į politiką, pramogų, finansų verslus. Eina paskui tarybiniais laikais išugdytus trumparegius, kurie dėl savo trumparegiškumo visiškai nemato, kad veda savo palikuonis į pragarą. Patiems tiems šiandienos funkcionieriams, turintiems vaikų ar bevaikiams, t. y. pensininkams ateityje bus taip pat ne kas, bus tai, kas dabar yra šiandienos pensininkams, tik gal 10 kart blogiau, pensininkai juk bus ekonomiškai nenaudingi, kas reiškia nereikalingi.
O kas be elito bus to milijardo sąrašuose? Atsakysiu – įvairių sričių inžinieriai ir kvalifikuoti specialistai. Tai yra protingi ir blaiviai mąstantys žmonės. Jei esi politikas, ar koks influenceris, nevartoji kvaišalų ir gali namuose pataisyti kanalizaciją ar elektrą, jau turi vilties kibirkštėlę pakliūti į auksinio milijardo žemiausio lygio darbuotojų gretas :)
Kam skirtas šis straipsnelis? Būtent visiems politikams, žiniasklaidos vadovams, visokiems influenceriams ir įmonių vadovams raginantiems paprastus žmones naudoti nepatikrintus preparatus, skatinantiems kvaišalų naudojimą ar iškrypimus.
Ar mums reikia tokios ateities? Ar mums reikia tokios kaip yra dabarties? Jei du kartus atsakei „ne“, vienintelis pasirinkimas :
@Sąmokslo teorija su dvylika nulių Politikams - Jei norite išlikti, turiu galvoje išlikti ne politikoje, o aplamai, vienintelė išeitis yra tik Tiesioginė Demokratija
Perskaitei – bendrink, gelbėk politikus :)
O čia jau kas tiesa, tas ne melas; lietuviško GP daug kur nepripažįsta net darbo reikalais, o atvirksciai irgi ne pirmas bajerisLietuvos technologijų naujienose, kaip ir visame kitame.
Į viršų