Gavę informacijos, kad Švenčionių rajono savivaldybės meras Vytautas Vigelis darbe kabinete geria, Švenčionių rajono tarybos nuėjo jo patikrinti. Tačiau mero darbo metu savivaldybėje nerado.

Savivaldybėje ieškantys mero buvo patikinti, kad šis išvykęs į Vilnių, į Lietuvos savivaldybių asociacijos susitikimą.

Tuomet tarybos nariai paskambino į Vilniuje įsikūrusią Savivaldybių asociaciją, tačiau ten mero irgi nerado. Paaiškėjo, kad joks Vytauto Vigelio vizitas į Vilnių nėra suplanuotas.

Švenčionių rajono mero kabinetas popietę vis dar buvo tuščias, o pro pravirą langą vėdinosi kvapas, panašus į alkoholio.

Pasak tarybos narių, čia V. Vigelis su keliais draugais gėrė nuo ryto. Tarybos narys Rimantas Čeponis tikina gavęs tokią žinią apie dešimtą valandą.

Tarybos nariai įtaria, kad meras po puotos kabinete buvo išvežtas namo miegoti. Esą dėl mero silpnybių savivaldybėje sustojo begalė darbų.

Tarybos nariai sako, kad trylika metų Švenčionių rajono mero kėdėje sėdintis Vytautas Vigelis stipriai gerti pradėjo maždaug prieš penkerius metus. Tačiau opozicijos nariai niekaip negali jo nuversti.

Švenčionių rajono tarybos narys Kęstutis Trapikas tikina perspėjęs merą dėl išgėrinėjimų darbo metu. „Tačiau išėjo atvirkščiai. Mane svarstė Etikos komitetas, kurios dalis yra jo globėjai“,- teigė jis.

Neseniai Vytautas Vigelis buvo įsivėlęs į statybų skandalą. Paaiškėjo, kad jo namą rekonstruoja statybų bendrovė, kuri Švenčionių rajono savivaldybėje laimi daugelį konkursų darbams.

Apie tai – LNK žinių videoreportaže


Rašyti komentarą...
R
Rengler
2009-09-03 22:20:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei jam laisva, tai lai geria kiek jis nori, bet jei ne, tai kam tokio reik?
Atsakyti
0

n
nemeras
2009-09-03 22:47:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei koks pareigunas diena geria, tai cia pasaulinis skandalas, o kai vagia visa kadencija- gyvenimo norma,
Atsakyti
0

T
T
2009-09-04 09:34:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Biudzete lesu nera, tik bezdelnikams islaikyti ju uztenka.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų