Šiandien Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokurorės Dianos Suvaizdytės–Makšimienės, dirbančios Rokiškyje, prašymą paskirti kardomąją priemonę–suėmimą patenkinęs teismas leido vienam mėnesiui suimti tūkstantinių santaupų vagystėmis iš butų įtariamą anksčiau teistą 47 metų rokiškietę  V. Z.

Antradienį, lapkričio 13 d., Rokiškio miesto Pauliaus Širvio gatvėje pasikėsinusi apvogti vieną butą moteris specialios operacijos metu buvo sulaikyta rajono policijos komisariato pareigūnų. V. Z. turėjo pasirinkto apvogti buto raktus ir buvo atrakinusi to buto duris.

Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokurorė Diana Suvaizdytė–Makšimienė, dirbanti Rokiškyje, sakė, kad su šios įtariamosios padarytomis nusikalstamomis veikomis – vagystėmis įsibrovus į butus susiję keturi ikiteisminiai tyrimai šiuo metu sujungti į vieną. Turime duomenų, kad V. Z. yra apvogusi ir daugiau žmonių, teks tirti ir daugiau įtariamosios padarytų veikų, todėl epizodų byloje gali daugėti. Nukentėjusiųjų patirta turtinė žala gali siekti ne vieną dešimtį tūkstančių litų.

Įtariama, kad nuo vagystėmis iš butų įtariamos moters galėjo nukentėti ne vienas Rokiškio miesto gyventojas. V. Z., apsilankiusi vyresnio amžiaus rokiškėnų butuose, sugebėdavo įgyti linkusių bendrauti žmonių pasitikėjimą, juo pasinaudoti ir trumpam nugvelbti raktus, kuriuos perduodavo pagal susitarimą jų laukdavusiam nepilnamečiam sūnui. Septyniolikmetis vaikinas suspėdavo per keliolika minučių nulėkti pas meistrus ir padaryti raktų kopijas, kurias V. Z., nutaikiusi tinkamą momentą, panaudodavo po kurio laiko.

REKLAMA

Ikiteisminį tyrimą atlieka Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono komisariato tyrėjai, tyrimui vadovauja, jį organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokuroras, dirbantis Rokiškyje.

Už svetimo turto pagrobimą įsibraunant į patalpą, saugyklą ar saugomą teritoriją baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų