Sukluskite važiuojantys į pajūrį: naujas radaras jau pagavo 1000 pažeidėjų

Uostamiesčio vairuotojai turėtų suklusti - į naują vietą perkeltas Liepų g. ir Jaunystės g. sankryžoje stovėjęs išmanusis radaras, rašo portalas ve.lt.

10

Išmanieji radarai, vienu metu galintys stebėti ir analizuoti iki 32 automobilių net 6 kelio juostose, Klaipėdoje ėmė dygti praėjusių metų vasarą.

„Matuoklis nustato, lengvasis ar sunkiasvoris automobilis važiuoja, nuskaito jo numerį ir patikrina techninę būklę, draudimą. Svarbus išmaniojo radaro pranašumas yra tas, kad jis ne tik fotografuoja, bet ir filmuoja automobilius.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nykstantys greičio matuokliai

Anksčiau, kai greičio matuokliai tik fotografuodavo, policijai būdavo sunku įrodyti, pavyzdžiui, raudono šviesoforo signalo kirtimo atvejį. Dabar tai bus nufilmuota. Greičio matuoklis užfiksuoja visus pravažiuojančius automobilius - tad jo surinkti duomenys bus vertingi sudarant įvairias statistikas“, - anksčiau dienraščiui yra sakęs Klaipėdos miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Administracinės veiklos poskyrio vedėjas Marius Poimanskis.

Išmanieji radarai patogūs ir tuo, kad gali būti lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą. Trečiadienį akyli klaipėdiečiai vairuotojai galėjo išvysti montuojamą radarą Taikos prospekte, atkarpoje tarp Paryžiaus Komunos ir Sausio 15-osios gatvių.

„Policijos pageidavimu“, - pasakodamas, kodėl buvo nuspręsta perkelti radarą, aiškino M. Poimanskis.

Jis skaičiavo, kad vienu metu devynių dienų laikotarpyje tas pats Liepų g. ir Jaunystės g. sankryžoje stovėjęs radaras užfiksavo 1 116 pažeidimų.

Jis aiškino, kad šiuo metu mieste iš viso stovi 3 išmanieji radarai - kiti 2 išsidėstę Šiaurės prospekte ir ties Mokyklos g. viaduku.

Trijų radarų pastatymas ir trejų metų priežiūra iš viso kainuoja 86 tūkst. eurų.


Rašyti komentarą...
T
Tomas
2019-02-26 22:20:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal geriau ivesti Skvernelio mokesti kiekviena menesi 100 euru ir nemontuoti jokiu radaru,nes kitaip biudzeto papildyti ši vyriausybe nedugeba.
Atsakyti
-4

K
Kostas
2019-02-26 23:20:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jai esi erelis zenklai greitis poxui tai ir mokek
Kai ereliai suzaloja uzmusa nieko detus zmones tai gerai uz suluosintus ir gydytus mokame visi tai kuriems taisykles dapizdi tegu moka ir dar gali didinti baudas nepazeisk taisykliu ir nereikes verkslenti
Atsakyti
-5

D
Džiaugiuosi
2019-02-27 08:20:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gerai gal mažiau bus žuvusių, sužeistų tik per baudas galima įdijotus sudrausminti
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų