Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulinės tarnybos pareigūnai dirbdami Kuršėnų miesto centre pastebėjo keistokai einantį pusamžį vyriškį, kuris pamatęs besiartinančius policijos patrulius pasimetė ir tuoj sukėlė įtarimą.

REKLAMA

Sustabdžius ir patikrinus sunkų nešulį tempusį vyrą, paaiškėjo, kad jis savo kuprinėje turi 16,5 litro skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Sulaikytas 52 metų kuršėniškis J. F. policijos pareigūnams teisinosi, kad prieš kelias minutes buvo nuklydęs į krūmus, kur netikėtai atrado gulinčią žalią kuprinę. Nemenko radinio suviliotas suskubo jį pasisavinti, net nespėjęs žvilgtelėti kas yra kuprinės viduje. Tik pareigūnų sustabdytas ir patikrintas sužinojo, kad kuprinėje nešėsi 6 įvairių talpų plastikinius butelius su naminuke.

REKLAMA
REKLAMA

Pričiupto kuršėniškio suregzta alibi neišgelbėjo. Dėl įvykio Šiaulių apskrities VPK Šiaulių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas, J. F. buvo sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių apskrities VPK areštinę, jam pareikšti įtarimai dėl naminės degtinės gabenimo pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 201 str. 3 d. Įtariamajam gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas. Policija primena, kad nuolat vykdo bendras prevencines priemones, skirtas pažeidimų, susijusių su akcizais apmokestinamų prekių nelegalia realizacija.

Pagal Šiaulių AVPK informaciją Mindaugas Janulionis

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų