Su koronavirusu užsikrėtusiu Slovėnijos ministru bendravusi S. Cichanouskaja izoliavosi

Su COVID-19 užsikrėtusiu Slovėnijos ministru Anže Logaru šią savaitę  bendravusi Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanauskaja laikinai „sustabdė visus fizinius kontaktus“ ir planuoja išsitirti dėl koronaviruso.

„Sužinojusi apie Slovėnijos užsienio reikalų ministro teigiamą viruso testą, ėmėmės visų priemonių siekiant užkirsti kelią viruso plitimui: sustabdyti visi fiziniai kontaktai, suplanuotas viruso testas, informuoti visi asmenys, su kuriais buvo fizinis kontaktas“, – BNS šeštadienį informavo S. Cichanouskajos atstovė spaudai Ana Krasulina.

Ji pabrėžė, kad „tai nesutrukdys Sviatlanos Cichanouskajos komandos darbui“ ruošiantis sekmadienio „Liaudies ultimatumo“ dienai, kai iš prezidento posto neatsistatydinus Aliaksandrui Lukašenkai nuo pirmadienio grasinama masiniais streikais.

„Visi susitikimai perkelti į nuotolinį režimą, ruošiamasi Liaudies ultimatumo dienai sekmadienį. Ir pati Sviatlana, ir jos komanda, nuolat laikėsi ir laikosi visų medikų rekomendacijų ir reikalavimų“, – pabrėžė S. Cichanouskajos atstovė.

REKLAMA

S. Cichanauskaja su A. Logaru buvo susitikusi Vilniuje. 

Slovėnijos Užsienio reikalų ministerija penktadienio vakarą informavo, kad A. Logarui diagnozuotas koronavirusas, ministrui nepasireiškia jokie simptomai, jis ir artimiausi darbuotojai izoliavosi. A. Logaras keturių dienų vizito metu Baltijos šalyse taip pat buvo susitikęs su kolegomis Edgaru Rinkevičiumi Latvijoje, ir Urmas Reinsalu (Urmu Reinsalu) Estijoje.

Buvusi kandidatė į Baltarusijos prezidentus S. Cichanauskaja į Vilnių pasitraukė po rugpjūčio 9-oisios rinkimų, kuriuose laimėtoju buvo paskelbtas autoritarinis lyderis Aliaksandras Lukašenka. 38-erių metų politikos naujokė spalio 13-ąją paskelbė Minsko režimui „liaudies ultimatumą“ ir pagrasino nacionaliniu streiku, jeigu valstybės vadovas iki šio sekmadienio neatsistatydins, nebus nutrauktas smurtas prieš demonstrantus ir nebus paleisti politiniai kaliniai.

Baltarusijos vyriausybė praėjusią savaitę paskelbė S. Cichanouskajos tarptautinę paiešką, nors dar anksčiau jos vardas buvo įtrauktas į Rusijos VRM ieškomų asmenų sąrašą.

Sekmadienį Baltarusijoje tradiciškai laukiama masinių protestų.


Rašyti komentarą...
C
Coving
2020-10-24 20:56:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegu vazuoja namo ta vireja ja ten Lukasenka migom isgidis nuo visu virusu :-)
Atsakyti
0

C
CoV
2020-10-24 21:00:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prapruso moteris, svieto pamatė. Bet vis tiek nesuprantu jos statuso
Atsakyti
0

T
Tiesa.
2020-10-28 13:09:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus ta varna daugiau nerodikite, supuvusi media, atmatu duobe.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų