Su kiekviena diena bus vis gražiau: savaitės pabaiga sugrąžins tikrą vasarą

Ketvirtadienį Lietuvoje daug kur lijo, dažnai ir ne kartą, kai kur smarkiai, net su kruša. Šį vakarą lietaus debesys telksis daugiausia šalies rytuose, kitur dangus jau bus giedras. Apie vidurnaktį lietus pasibaigs ir šalies rytuose, čia taip pat giedrysis. Vėl palynoti gali paryčiais kur nors šalies vakaruose. Vėjas šiąnakt silps.

38

Penktadienio rytas bus ramus ir šviesus, beveik visur saulėtas. Vėliau dieną apsiniauks ir pradės lyti pajūryje, vakarinėje Žemaitijos dalyje, šalies šiaurėje. Kitur diena iki pat vakaro išliks graži, pietryčiuose net saulėta. Ir vėjo nebus.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Orai Vilniuje

„Kitaip tariant, orai bus jaukesni nei šiandien. Šį vakarą palis daug kur šalies rytuose, vėliau dangus giedrysis. Rytoj dieną lietaus bus šalies vakaruose, šiaurės vakaruose bei šiaurėje, bet kitur diena apsieis be jo. Vėjas taip ir nesustiprės. Žemiausia temperatūra paryčiais bus nuo 8–9 laipsnių šalies rytuose iki 9–10 Žemaitijoje, prie jūros apie 15 laipsnių, dieną šils iki 20–22, pietuose 24 laipsnių šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienio naktį lis šalies vakaruose ir šiaurėje, dieną neilgai palyti gali bet kur, bet vėl didesnė lietaus tikimybė bus šiaurinėje šalies pusėje. Oras naktį atvės iki 13–15, dieną šils iki 22–24, pietuose 25–26 laipsnių šilumos.

Sekmadienį vakare gali palynoti kai kur šalies rytuose, bet kitur ir vėliau naktį, ir visą dieną lietaus nebenumatoma. Oras naktį atvės iki 10–12, prie pat jūros liks apie 15, dieną šils iki 25–26 laipsnių šilumos, kur nors ir dar daugiau. Šilta bus net prie jūros, nes vėjas bus nuo sausumos pusės.

Žvelgiant dar toliau į priekį galima pasakyti, kad kitai savaitei bus būdingi gana šilti, kartkartėmis su lietumi, vidutinei lietuviškai vasarai būdingi orai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų