Stulbinantys savaitgalio orai: Bobų vasara ne už kalnų

Aukšto ir žemo slėgio sūkuriai išsidėstė taip, kad Europoje vyrauja mažai debesuoti orai. Lietaus yra, tačiau nedaug. Be to, bene į visą žemyną plaukia šiltas oras iš pietinių platumų, jo paplitimo ribą rodys atmosferos frontas. Jis bus šiauriau Lietuvos, dėl to mes atsidursime šiltojoje žemyno pusėje.

9

Šeštadienį visi debesys labai greitai iškeliaus į šiaurę ir prasidės graži saulėta diena. Lietaus bus nebent kažkur Estijoje. Pūs stiprokas pietvakarių, pietų vėjas. Jis Lietuvos link ir plukdys labai šiltą orą iš pietų.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Artėja bobų vasara

Kitaip tariant, rytoj numatoma Bobų vasarai būdinga diena. Tačiau prieš tai naktį dar vyraus debesuoti orai, o šiaurinėje šalies dalyje bus vietų kur negausiai palis. Kur nors gali ir ne vieną kartą. Užtai dieną saulėta bus visur. Pūs gaivokas pietvakarių vėjas. Paryčiais bus nuo 6 laipsnių pietuose iki 12 šilumos šiaurėje, o dieną oras šils iki 16 – 17 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktis dar graži ir šilta, o dieną praslinks atmosferos fronto debesys ir lietus. Atrodo, vietomis palis ne taip jau mažai, bet mėgėjai grybauti tuo tik apsidžiaugs. Oras naktį atvės iki 5 – 6, prie jūros bus maždaug 8 laipsniai, dieną šils iki 16 – 17 laipsnių, bent jau iki lietaus pradžios. Pirmadienį sulauksime vėsesnių orų – naktį temperatūra kris iki 2 – 4, prie jūros liks apie 8 laipsnius, dieną šils iki 11 – 13 laipsnių šilumos, tačiau nelis ir bus saulėta.

Dar daugiau saulės numatoma kitą savaitę. Atrodo, mažai arba menkai debesuoti orai truks mažiausiai iki savaitės pabaigos, o pietinių krypčių vėjas plukdys mums šiltus orus iš Pietų Europos. Mėgausimės Bobų vasara.

 


Rašyti komentarą...
B
Boba
2018-10-06 09:22:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stulbinanti šiluma 10 laipsnių ar tai jau bobų vasara
Atsakyti
-1

R
Rita
2018-10-07 13:22:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
PLanga-lyja be prošvaisčių
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų