Stulbinantys pokyčiai: ištirpę 56 kg – vaikinui pakako atsisakyti senų mitybos įpročių

Gintaras (24) nuo pat mažumės buvo apkūnus ir nuolat troško atrodyti lieknai bei patraukliai kaip dauguma jį supančių bendraamžių. Ankstesnės bevertės pastangos atsikratyti antsvorio vis labiau skatino nuleisti rankas ir susitaikyti su esama išvaizda. Vis dėlto išaušo diena, kai Gintaras užsispyrė ir iš 144 kg sveriančio apkūnaus jaunuolio tapo lieknu ir savimi pasitikinčiu vaikinu.

„Vieną dieną, manau, užaugau iki to, kada suvokiau, jog pakanka kitiems pavydėti ir privalau rimtų veiksmų imtis pats. Taip, anksčiau bandžiau mesti svorį, tačiau praėjus porai savaičių pritrūkdavo motyvacijos, nuleisdavau rankas ir vėl grįždavau į senas vėžes. Taip pat mane labai pastūmėjo drabužių problema. Nuolatos, kada reikėdavo naujos aprangos, būdavo tragedija, niekaip nerasdavau sau tinkamų dydžių“, – pasakoja Gintaras.

Dėl ryžto – stulbinantys pokyčiai

„Siekti tikslo man padėjo sudarytas sveikos mitybos planas. Nuo tada, kai pradėjau jo laikytis, nei karto nebuvau paslydęs. Taigi, griežto plano laikiausi kelis mėnesius, o vėliau, tiesiog, prisižiūrėjau mitybą ir valgiau sveikai, tačiau jokių sunkumų nekilo, kadangi tai jau buvo tapę įpročiu. Supratau, jog labai svarbu klausytis organizmo, kaip mūsų kūnas reaguoja į tam tikrą maistą. Pavyzdžiui, man niekaip neįsiūlysite nei duonos, nei batono, jų man nebereikia, nors anksčiau šiuos produktus valgydavau. Kuomet suvokiau, išgirdau, ko mano organizmas reikalauja, supratau, kad šie produktai man visiškai nereikalingi.

REKLAMA

Šiandien esu numetęs 56 kilogramus ir tokį rezultatą pavyko pasiekti maždaug per aštuonis mėnesius pagal sudarytą lieknėjimo programą „Kilogramai tirpsta sveikai“. Pradinis svoris, tik pradėjus laikytis mitybos plano, buvo 144 kilogramai, po aštuonių mėnesių nenukrypus nuo sudaryto plano numečiau 40 kg, likusieji vėliau nukrito savaime, sveikai maitinantis. Taigi, šiuo metu sveriu 88 kg. Daugiau svorio atsikratyti tikrai nežadu, dar šiek tiek galbūt ir norėtųsi, tačiau esu gana aukštas – šiek tiek daugiau nei du metrai ir pagal skaičiavimus turėčiau sverti 95 kilogramus. Dabar tik būtina pradėti sportuoti. Prisipažinsiu, man tai šiek tiek sunku. Turiu pagauti azartą, tas pats kaip su mityba, pamačius pirmuosius rezultatus apėmė noras stengtis vis labiau. Tikiuosi, kad ir su sportu bus taip pat“, – sako vaikinas.

„Pirmiausia, kada žmogus kreipiasi, jis užpildo apklausos anketą, kurioje klausiu pagrindinių sveikatos kriterijų, pavyzdžiui, kraujospūdis, alergijos, ar būta kažkokių operacijų, rimtesnių sveikatos sutrikimų ir panašiai. Taip pat, jei matau, kad žmogaus sveikata, organizmo produktų toleravimas kelia klausimų, rekomenduoju apsilankyti pas gydytoją ir atlikti papildomus tyrimus, kad lieknėjimo procese nebūtų pakenkta žmogaus sveikatai. Be to, jei kyla kažkokių neaiškumų ar abejonių taip pat patariu mano sudarytą mitybos planą parodyti savo gydytojui. Būna situacijų, kada žmogus vartoja kokius nors vaistus, jo organizme trūksta įvairių medžiagų ir tai gali turėti įtakos lieknėjant. Svorio metimo rezultatai labai priklauso nuo žmogaus, jo organizmo, vienam užsibrėžtą tikslą pavyksta pasiekti per 2-3 mėnesius, o kitam reikalingi ir 6 mėnesiai“, – kalba Gintarui lieknėjimo programą sudariusi Svetlana Kantautienė.

Platus maisto racionas ir jokio badavimo

Gintaras teigia, jog pradžioje pradėjus laikytis mitybos plano maistas buvo įvairus. Pusryčiams – vaisiai, pietums salotos su žuvimi, vištiena, taip pat grūdiniai produktai. Vakarienei rinkdavosi virtas daržoves, įvairias košes, kruopas. „Taip maitindamasis per dieną valgydavau keturis kartus ir kiekvienas valgymas turėjo tikslų laiką. Pavyzdžiui, pusryčiai nurodyti 8 valandą, bet jei ilgiau pamiegu ir atsikeliu 9 valandą, juos išbraukiu ir tada tenka laukti priešpiečių. Žinoma, maistas turi būti ne tik sveikas, bet ir sveikai pagamintas, pavyzdžiui, vištiena visada virta vandenyje, žuvis kepta orkaitėje be jokių prieskonių ir riebalų. Be to, neseniai atsisakiau vakarienių, tačiau tai padariau visiškai savo noru. Tiesiog, praradau norą vakarieniauti. Keista, tačiau laikydamasis tokių valgymo įpročių alkanas niekada nesijaučiu.

REKLAMA

Pradėjus sveikai maitintis ir atsikračius svorio pirmiausia pajutau fizinius pokyčius. Anksčiau nuolat jusdavau nuovargį ir mieguistumą, o dabar visa tai dingo. Jaučiuosi žvalesnis, atsirado daugiau energijos. Taip pat išnyko nugaros, kelių skausmai ir pagerėjo bendra savijauta. Be to, didžiausia palaima, kad nuėjęs į parduotuvę galiu pirštu parodyti į bet kurį drabužį, kurio noriu ir jis man tinka. Tai išties kelia vidinę palaimą.


Rašyti komentarą...
o
oksana liubkeviciene
2016-03-12 14:30:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
niekada niekas netiki rezultatais pakol to nepradeda,esme tame,kad reikia laikytis nurodytos programos,jei ne rezultatu nepasieksi,pati isbandziau,ir jeigu visada rezimas eina pagal programa tai nuostabu,jinai neamzina,bet iki tam tikro laiko dasilaikyti koks tave svoris domina,niekada tau jis negrys,prisilaikant tikrai yvairaus raciono,be abejo pasikartosiu reikia save reguliuotis ir nebadaujant...
Atsakyti
0

S
Simona
2016-03-11 12:07:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš taip pat esu be galo dėkinga šiai nuostabiai moteriai už suteikta galimybę, niekada netikėjau kad įmanoma pasiekti tokiu rezultatų, bet tikrai įmanoma!! Aš taip pat turiu sudarytą planą, nors praėjo tik trys savaitės, aš matau pokyčius, nukrito jau 5kilogramai, nors atrodo nedariau nieko,išskyrus nebevalgau to ką buvau įpratusi. Sieksiu užsibrėžto tikslo, manau,kad tai geriausias pasirinkimas (sudarytas mitybos planas) norint ne tik atrodyti gražiau, bet ir jaustis sveikiau, be viso to planas ne tik sudaromas ir paduodamas, moteris jį sudariusi be galo maloni, net pačiu paprasčiausiu nežinomu klausimu galiu kreiptis,visada atsakys, patars,paskatins nenuleisti rankų. Tikrai rekomenduoju!! O kai pasieksiu aš savo tikslo būtinai pasidalinsiu pokyčiais:)
Atsakyti
-1

I
Indre
2016-03-12 22:45:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
As taip noriu tarti dideli Aciu Svetlanai Kantautienei uz begalini rupesti ir sios nuostabios programos sustatyma,esu begalo patenkinta rezultatais,net nustebau kaip po 4iu dienu buvo pirmas rezultatas.Rekomenduoju nuosirdziai sia nuostabia moteri ir jos mitubos plana visoms bei visiems tiems,kuris mano kad neimanoma.As pati visa laika maniau kad ir liksiu storuliuke ir man niekas nepades,bet deka p.Svetlanos viskas pasikeite.
Tariu Didziuli bei Nuosirdu Aciu dar karteli Jums Svetlana.
Visakeriopos Jums sekmes.
Pagarbiai
Indre
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų