Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos viršininkas Vaidas Skirmantas nušalintas nuo pareigų, kol bus atliktas tyrimas ir priimtas sprendimas dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo ar jo tolesnės tarnybos, pranešė STT.

STT Vilniaus valdyba sulaukė Prezidentės Dalios Grybauskaitė kritikos, primena ELTA. Šalies vadovė sukritikavo šio regiono STT skyriaus veiklos rezultatus, ypač atkreipė dėmesį į institucijoje paplitusią toleranciją pareigūnų girtavimui ir įspėjo STT direktorių Žimantą Pacevičių, kad jis imtųsi veiksmų.

Kalbama apie 2009-aisiais neblaivų prie vairo sulaikytą STT operatyvininką Mindaugą Zalepūgą. Vėliau jo tiesioginis vadovas V. Skirmantas teisme šį nusižengimą viešai dangstė, teigdamas, jog tai buvusi tarnybinė būtinybė. Prezidentės atstovo spaudai Lino Balsio aiškinimu, V. Skirmantas be STT vadovo žinios nuėjo į teismą, liudijo ir viešai pareiškė, kad esą galima gerti alkoholį, jei vykdai tarnybinę užduotį.

STT vadovas Ž. Pacevičius sakė, kad jo vadovaujamoje tarnyboje nėra didelės girtavimo, pareigūnų dangstymo problemos. Pasak STT vadovo, dėl V. Skirmanto veiksmų atliekamas vidinis patikrinimas.

Prezidentė artimiausiu metu teiks STT įstatymo pataisas, kurios įves padalinių vadovų kadencijas ir ribos jų kiekį. Pasak valstybės vadovės, nepateisinama, kad kai kurių STT struktūrinių padalinių vadovai eina tas pačias pareigas nuo pat šios tarnybos įkūrimo 1997-ųjų.


Rašyti komentarą...
N
Nu
2011-02-19 20:54:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagal foto tai prasigeres snukis-nesaziningas,suktas,melagis.Gali dirbti fermoje prie gyvuliu sakiniu budu....
Atsakyti
0

v
vaidas
2011-02-19 23:23:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, nemandagus tamstos komentaras. Buvau toj pat vidurinėj mokykloj kaip jis. Jo klasiokas po 20 metų jį vertino kai labai principingą savo savo darbe.
Atsakyti
0

s
senelis
2011-02-20 00:17:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
parsidavelis,taskas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų