STT išniekino Lietuvą, kas už tai atsakys?

Publikuota 2013.11.11 14:29

STT 2013-11-18 08:51:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
dirbo jai pavesta darba,del kurio kreipesi MP.O zurnalistu isterija,kaip tik atskleidzia idomu fakta,kai jiems patiems buvo uzlipta ant nuospaudos.Toie patys metodai buvo taikomi visiems kitiems Lietuvos pilieciams,kurie taip pat turi tokias pacias teises.Tada plojantys po langais,lygiai taip pat plojo savo rasliavose ir komentaruose.Bet paliesti korporacijos interesai,tai jau privalo buti ismtis? Kodel ir kokiu pagrindu?Pavieinta ir nenubausta informacija del Snoro kainavo mokesciu moketojams 200ml litu.Tokios gali buti paviesinimu kainos.Kas uz jas mokes?Reksniai,ar mokesciu moketojai?   ATSAKYTI
Lionginas 2013-11-17 18:35:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai ,labai nesutinku su teiginiu ,kad STT išniekino Lietuva juo labiau ir girti visą žiniasklaida apibendrintai irgi klaida ,na kas paneiks ,kad kakuyės yra visame kame pakankamai???   ATSAKYTI
stasys 2013-11-17 15:38:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kai kurie dalykai Lietuvoje jau per amžius nesikeičia,.. pav. teisingumo "šablonai "sukurti dar nuo sovietų ..ir jiems pritaikyti stereotipai ,.. verčiantis žmones vertinti situacija pagal iškreipta politinį kaleidoskopą ir jame besiformuojančius įvairius spalvotus darinius, „jei valdžia tai vagys“ , o jei „teisėsauga tai joje dirba tik mentai“..aš ne prieš nuomonių įvairovę ...ir skirtingus situacijos vertinimus,..nes gebėti įsiklausyti į kito nuomonę ne ką mažiau svarbu to pačio viešo teisingumo suvokimo.. tik per nuomonių įvairovę visuomenėje galima rasti kokį nors bendra visiems suprantama problemos vardiklį...pav. kraštutinumai teisėsaugai tiek pat žalingi ..kaip ir naudingi ,kai reikia institucijai siekti atitinkamo rezultato ..šiandiena pasinaudojant situacija bandoma STT tarnyba padaryti mažiau efektinga jos darbe, motyvuojant perdėtu kraštutinumų veiksmuose..nutylint kad tokie veiksmai, bei jų panaudojimo metodika, kaip tyčia būna reglamentuoti jau pačios institucijos darbo metodikoje ...o tai reiškia kad norint keisti reikia daugiau nei kokio nors žurnalisto parėkavimo dėl pažeistų jo teisių ..taip paskatinant visuomene (jos aktyviaja dali) civilizuotai diskusijai ..ką beje ir turėtų skatinti žurnalistika, o ne kelti erzelynes strereotipais .
. Str. autorius jaunas žm. su visur Jį lydinčių jaunatviškų nuomonės maksimalizmu ..ir tai nėra blogai ..blogai buti tuo kuris mato tik viena medalio pusę neisigilinant į pačios problemos esme, bei ją paskatinusius veiksnius ..o va to ir trūksta Lietuvos žurnalistikoje.. norėtusį Jam palinkėti platesnio požiūrio į Jį supančia aplinka, o ne tik periminėti savo vyresniu kolegų skepticizma...tai ne kelias , tai būdas ir toliau vegetuoti ties trimis sidabriniais ..be teisės būti kažkuo kitu nei tik „banda“.
   ATSAKYTI
Artėjame totalitarizmo link 2013-11-15 19:29:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuvos jie neišniekino. Tačiau aiškiai parodė besą kišeniniai. Specialiosios tarnybos lyg marionetės pagal politikų dūdelę atliekantys vaidmenis. Jei net ten dirbančiais negalima pasitikėti.Tai ko verta mūsų demokratija.   ATSAKYTI
Naglis_Puteikis 2013-11-15 16:41:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisės dėstytojai, prokuratūros ir policijos vadovai NUOLAT su didžiuliu įkarščiu įrodinėja, kad GRUBUS JĖGOS NAUDOJIMAS ne prieš banditus, o prieš vaikus, senelius ir moteris yra "vsio zakonno":
Deja, kaip ir aname Seime , taip ir šitame daugiau nei pusė Seimo narių vis dar remia antiįstatyminę, antidemokratinę spec.tarnybų ir prokuratūros veiklą ir tokios įstatymo pataisos nuolat atmetamos. Beje, Seimo nariai, gindami antivakarietiškos kultūros LT jėgos struktūras, pasiremia teisės dėstytojų argumentacija, kad su teisėsauga Lietuvoje viskas yra labai gerai, o politikai jokiu būdu negali kištis, kad nesugadintų tokio puikaus teisėsaugos darbo.
Tuo naudojasi spec.tarnybos ir prokuratūra ir su kiekvieną kart jų antidemokratiniai, antikonstituciniai ir smurto prieš vaikus, senukus, moteris, o dabar jau ir prieš žurnalistus vis intensyvėja.
Be to, ne tik Seimas, su kurio pritarimu skiriami tokie žiaurūs ir antieuropietiškai nusiteikė jėgos struktūrų vadovai skiriami, bet ir Prezidentė, kuris tokius brutalios jėgos mėgėjus skiria į šias pareigas gavusi Seimo pritarimą, deja ir ji toleruoja tokį teisėsaugos ir spec.tarnybų smurtą ir įstatymų pažeidinėjimą.
Dalyvavau per pastaruosius porą metų daugelyje TV laidų ir komentavau panašius neteisėtus teisėsaugos veiksmus - grubius įstatymų pažeidimus: vaikų vežiojimas policijos automobiliuose šunims skirtuose narvuose, vaikų apklausa nepranešus ir nedalyvaujant tėvams, naktinės kratos, kratos vaikų akivaizdoje, teismų sprendimų dėl kratos nedavimas, parverstų ant žemės invalidų daužymas policijos šautuvo buože per lyties organus, keturiems laikant spardymas policininko batais negrįžtamai sužalojant inkstą, močiutės mušimas koviniais policininko veiksmais, kol ji pateko į komą ir pan. LRT laidose dalyvaujantys teisės dėstytojai, prokuratūros ir policijos vadovai NUOLAT apsiputoję ŠAUKIA, kad toks GRUBUS JĖGOS NAUDOJIMAS ne prieš banditus, o prieš vaikus, senelius ir moteris yra "vsio zakonno" ir jį tęsia, šį kartą panaudodami prieš žurnalistus (gerai, kad dar nemušė, bet nedaug trūko - dviem žurnalistėm sutriko sveikata).
Kokia prasmė leisti įstatymus, jei juos savaip - enkavėdistiškais arba geriausiu atveju sovietiniais metodais savavališkai ir neteisėtai papildo teisėsaugininkai, o Prezidentė tokius antidemokratinius ir žiaurius veiksmus, juos atliekančius teisėsaugininkus ir jų vadovus vis tiek LABAI TVIRTAI palaiko, nekreipdama dėmesio į vis didėjantį jėgos struktūrų smurtą prieš silpnesnius visuomenės narius?
   ATSAKYTI
Senė 2013-11-14 13:51:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O, kaip reikia užsiauginti reitingus: 1)paleisti antį apie nutekintą informaciją; 2) ginti korespondentus. Tik naivuolis gali patikėti Grybauskaite.   ATSAKYTI
Klausimai 2013-11-14 09:54:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuvai padaryta didelė žala, iš demokratinių valstybių "patapo" totalitarine. kas paskaičiuos žalą? Kaip gražiai dera-totalitarinė Lietuva pirmininkauja Europos sąjungai. Kur čia adekvatumas? Sprendžiant iš Grinos teorijų, jis ir jo darbuotojai už įslaptintų pažymų turinį neatsako. O kas atsako už suklastotų pažymų įslaptinimą?   ATSAKYTI
Vytautas 2013-11-14 08:39:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na, reto bukumo bei kvailumo straipsnis   ATSAKYTI
paprastai 2013-11-13 22:47:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

gaila tokio trumparegio žurnalisto..........   ATSAKYTI
APKALTA 2013-11-13 20:28:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
DĖL SNORO AFEROS PLĖŠIKĖI D.GRYBAUSKAITĖI APKALTĄ IR Į KALĖJIMĄ!   ATSAKYTI
Pikasas 2013-11-13 10:08:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
PREZIDENTĖ: LIETUVA ATSAKINGAI RUOŠIASI NARYSTEI EBPO (KK)

KOMENTARAS RAŠINIUI

Tokie procesai, manau, turėtų būti ypač plačiai nušviesti visoje mūsų žiniasklaidoje, nes jie labai svarbūs mūsų šalies vystymosi keliui. Deja, savaitės “topu” buvo pilstomos “analizės” apie “informaciją apie dezinformaciją” tokiu iškreiptu būdu, kad reikėjo nemažai kelių padoresnių politologų pastangų, kad paryškintų to išpūsto burbulo esmę. Atidžiai nenagrinėjau, bet manau, kad šį kartą bene K.Girnius pirmas pabandė (pas alfistus) apčiuopti viso to esmę. Tada sukruto ir kai kurie politikai, keisdami savo pirmines pozicijas. Pasirodė, kad ir žurnalistai negali būti “neliečiamos karvės”, kai klausimai paliečia valstybės teisinius interesus. Nors jie gali pulkais demonstruoti be būtino leidimo ir nebijoti kad “už kokį aštuntą ar šešioliktą” dalyvį gaus baudą, pilstyti viešoje erdvėje slaptai gautą ikiteisminių tyrimų medžiagą, išvadinti žudikais ar kitokiais nusikaltėliais be teismo.Pasirodė, kad ne visada tai jie gali daryti be jokios atsakomybės neatskleidžiant galimo nusikaltimo dalyvių.

Prezidentės sprendimai ir veiksmai neturi išankstinio imuniteto galimai kritikai ar prasmingoms diskusijoms. Tačiau, pastaraisiais mėnesiais vis aiškiau matosi, kad šalies vadovės darbas labiausiai neįtinka pačioms juodžiausioms neokomunistinėms jėgoms. Manau, kad tai gali būti sietina ir su tuo, kad prezidentė tapo gerokai atsargesnė ir apdairesnė ir vis aiškiau mato savo istorinę užduotį Rytų imperijos pašonėje. Lubiankoje tai pastebima ir gal dėl to “dantų griežimas” pasigirsta net ir Lietuvoje. Sukauptos gal net visos “nebūnančių buvusiais” jėgos tam, kad pabandyti užviršuoti neokomunistinę piramidę per ateinančius LR Prezidento rinkimus. Aistringas, gerokai besiblaškantis politikas N.Puteikis jau šiandien kalba apie “prezidentės rinkimų štabą”, nors oficiali rinkimų kampanija dar neprasidėjusi ir dar labai neaiškus potencialių kandidatų sąrašas. Ar jame bus reitingų lyderiai, dar neatsakytas klausimas. Neatmestina tikimybė, kad gali tame sąraše atsirasti ir daugiau gan patrauklių kandidatų, vertų aptarimo. Kodėl gi ne?.

Per praėjusius prezidento rinkimus, mačiau tik vieną vertą aptarimo kandidatę, kuri ir laimėjo dargi pirmame rinkimų ture. Nevengdamas ir aštrių kampų tada gan išsamiai aptariau ir ES komisarės pilkšvą, garbės nepridedančią praeitį ir paskutinių metų įdirbį. Tuo metu užsakymo totalinei kritikai minėtos jėgos dar nebuvo gavę. Gal net ir LSDP aktyvas svajojo, kad tai “AMB žmogus”, kuris “sistemos” neardys ir vykdys kairiojo fronto interesus. Kadencijos pradžioje tokių vilčių turėjo netgi socdemų politologai L.Bielinis, V.Laučius ir panašūs. Ir tik kiek vėliau buvo susiprotėta, kad prezidentė ant neokomunistų ir “kremlinų” malūno vandens nepils. Tada kairiajame fronte prasidėjo dar nematyta panika. Visokie lopatologai “bieliniai”, “pseudožalieji” “vaišvilos”, “balsiai”, specifinę profesiją primanančios “janutienės” ar gatvės klounai “vinokurai” bei panašūs pradėjo rašyti daugiau ar mažiau užgaulius ilgus opusus ar net knygas, sudėliotas iš KGB archyvuose sušluotų šiukšlių, beje, žinomų jau prieš paskutinius rinkimus biografijos epizodų.

   ATSAKYTI
Pikasas2 2013-11-13 10:07:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0


Visuomenės politinė branda per paskutinius metus nestovėjo vietoje. Jei kairiesiems, pasitelkus pavaldžią žiniasklaidą dar pavyko apšnerkšti dešinės – centro vyriausybę visuotinės krizės laikotarpiu, tai šios pradėtus prasmingus Lietuvai energetinius projektus jau teko naikinti pasitelkus “buldozerį”. Liko dar neįveiktas dujų terminalo projektas, tad visos strėlės dabar leidžiamos jo kryptimi. Štai dėl ko gali trinti rankas Rytų imperijos energetikos “banginiai”. Nors jiems ES teismų sankcijos atrodo gan grėsmingai, tačiau jie dar gali tikėtis suspėti sudoroti mūsų bandymus veržtis iš Rytų energetikos gniaužtų, jei pavyktų sėkmingai perimti ir Lietuvos prezidento posto galias. Visuomenė turėjo progą geriau suvokti, kokia sudėtinga situacija yra teisėsaugos institucijose, kaip skirtingai teisiškai vertinamos adekvačios situacijos.

Gyvenama labai sudėtingu politiniu ir ekonominiu šalies laikotarpiu. Iš demokratinių šalių pusės sklinda pagyros už skausmingus, bet būtinus atliktus darbus krizės laikotarpiu, iš kitos pusės kuriamos visokios dezinformacijos pinklės, siekiančios tokį procesą sustabdyti. Todėl Lietuvai labai svarbu susieti savo darbus su įvairiomis pasaulinėmis organizacijomis. EBPO narystės pripažinimas būtų labai didelė paskata Lietuvai. Gal būtent todėl žengimo, manau, beveik nepastebėsime oficioziniuose, kairiosioms jėgoms pavaldžiuose žiniasklaidos organuose. Jiems tokia “sistema”, kai teisė ir teisingumas vykdomas tik vienų jėgų interesams, o per kitas važinėjama “buldozeriu” labai tinka.   ATSAKYTI
che 2013-11-12 21:34:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tep i reik zurnaliugom..   ATSAKYTI
sylda 2013-11-12 17:33:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Zurnalistai pasidaline itakos zonomis ir si pergale laikina .,liaudis atsirinks ir ivertins ,-per ankstyvas dziaugsmas   ATSAKYTI
skaitytojas 2013-11-12 16:06:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
na ypatingai bukas žurnalistas   ATSAKYTI
dziaugiuosi 2013-11-12 13:22:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kad STT pastate i vieta zurnaliugas ,zinosit ,kad slapta informacija negalima viesinti ,nes ji slapta .i rusi kgb jus uztai uzdaryti.   ATSAKYTI
tikras lietuvis 2013-11-12 07:29:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Eilinės šio žmogelio sapalionės.   ATSAKYTI
Kęstas 2013-11-11 21:37:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sustorėjome?

Vokietijoje vis dar masiškai naudojami antibiotikai gyvulių auginimui. 2012 metais tam buvo sunaudota daugiau negu 1600 tonų tokių vaistų, tame tarpe ir tokių, kurie naudojami žmonių gydymui [1]. Žinant, kad taip atrenkami antibiotikams atsparūs mikroorganizmai, kad antibiotikų liekanos maiste paveikia mūsų kūno mikroflorą, o nuo mūsų mikrofloros priklauso net mūsų polinkis sustorėti, tai yra grėsminga naujiena.

O mūsų gyvulėliai Lietuvoje kaip užauginami? Mes nežinome ir nesužinosime. Juk neturime jokios spaudos laisvės, nors tą laisvę deklaruojame garsiau, negu komunistai deklaruodavo jų valdymo laikais. Tegyvuoja lietuviškas diktatūros ir laukinio kapitalizmo darinys, baisesnis, negu komunistinėje Kinijoje.

Daugiau apie tai - surašant Google paieškoje žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.   ATSAKYTI
puteikinas 2013-11-11 19:48:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Dar vienas susireikšminęs juokdarys, pasižiūrėk janutienės laidas, gal apsiraminsi.   ATSAKYTI
.. 2013-11-11 17:41:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tik gyvenimo nemates asilas gali taip parasyti..   ATSAKYTI
Titas 2013-11-11 19:53:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pasižiūrėk į veidrodį   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų