Strazdauskaitės nužudymo byla: po akistatos teisme – šeimos prašymas

Kaune rezonansinėje Ievos Strazdauskaitės nužudymo byloje įvyko merginos artimųjų ir jos žudikų akistata. Posėdyje iš teisiamų žudikų Bieliauskų nei tėvai, nei sesuo, nei sužadėtinis neišgirdo net atsiprašymo. O ir jie patys kaip įmanydami slėpėsi nuo žurnalistų.

6

Kaltinamieji cinišku nužudymu posėdžio laukė nunarinę galvas ir slėpdamiesi po gobtuvais. Tai su jais akis į akį susitiko jų žiauriai nužudytosios Ievos Strazdauskaitės artimieji.

Tačiau tėvai, sesuo ir sužadėtinis nuo žiniasklaidos atsitveria tylos siena, į teismo salę visi nukentėjusieji atvesti ir išlydėti slaptai.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Teismas

Šeima prašo privatumo

Pasak jų advokato, šeima prašo privatumo, nes sunku vėl prisiminti ir išgyventi tas siaubingas dienas, kai dingo dukra, kuri vėliau rasta nužudyta.

„Mano klientai sudėtingą turėjo teismo posėdį, teko grįžti emociškai į tą sunkų etapą, tai norėjom ramybės po posėdžio, todėl pasirinktas netradicinis būdas patekti į teismą ir iš jo išeiti“, – sakė nukentėjusiųjų advokatas Marius Liatukas.

Kaltinamieji Leonas, Karolis ir Mantas Bieliauskai jokių klausimų nužudytosios merginos tėvams neuždavė, tačiau jų ir neatsiprašė.

„Jei būtų kontaktavę, aš tikrai kaip atstovas žinočiau, – sakė M. Liatukas. – Tokių duomenų aš neturiu, nei tėvai, nei sužadėtinis man nėra minėję, kad būtų atsiprašyta.“

Rezonansinėje byloje pateikti bent 8 ieškiniai, nukentėjusieji iš žudikų reikalauja šimtatūkstantinių sumų.

„Tai nėra kažkokie šokiruojantys, bet remiasi teismo nutartimi, remiasi Aukščiausiojo teismo suformuota praktika, ypač kas liečia dėl neturtinės žalos. Tai nėra milijoniniai ieškiniai, tai, sakau, iki šimto tūkstančių“, – sakė prokuroras Artūras Urbelis.

Kaltinamieji iki šiol parodymų nėra davę. Jau kitą posėdį prasidės liudytojų apklausos.

Byla svarstoma uždaruose posėdžiuose, tad jokių detalių proceso dalyviai neteikia. Byloje du epizodai. Viename nukentėję Latvijos piliečiai, iš kurių galimai pavogę automobilį Bieliauskai juos paleido.

REKLAMA

Kitame epizode – kovo 5 dieną įvykusi prabangaus automobilio „Audi A7“, kuriuo Strazdauskaitė vyko iš Plungėje gyvenančių tėvų į Vilnių, vagystė, pasibaigusi žiauria merginos žmogžudyste.

Bieliauskai, pagrobę mašiną, esą ketino merginą paleisti, tačiau vėliau persigalvojo, surengė jai žiaurią egzekuciją, užtalžė kastuvu. Kone savaitę šimtai žmonių šukavo miškus, ieškodami dingusios plungiškės. Ji rasta nebegyva užkasta Kėdainių rajone, Daukšių aerodrome.

 


Rašyti komentarą...
Z
ZENONA
2018-10-16 10:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
JEIGU ISTATYMAS BUTU GALVA UZ GALVA MIRTIES BAUSME TIKRAI TAIP NEDARYTU
Atsakyti
-1

J
Jacekas
2018-10-16 10:52:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius gaidzius ne i kalejima,o sušaydyti reikia
Atsakyti
0

A
Angele
2018-10-16 11:01:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik mirties bausme jokio pasigailėjimo tai yra ne žmonės!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų