Štai, kaip atrodo populiariausiųjų trejetukas

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Kauno meras Visvaldas Matijošaitis ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis išlieka populiariausių šalies politikų trejetuke, rodo šeštadienį dienraščio „Lietuvos rytas“ skelbiama „Vilmorus“ apklausa.

101

Jos duomenimis, šalies vadovę kovą palankiai vertina 61,8 proc. Lietuvos gyventojų, o neigiamai – 21,9 procento. Praėjusio mėnesio apklausoje šie rodikliai atitinkamai buvo 65,7 proc. ir 20,8 procento.

V. Matijošaitį palankiai vertina 56,6 proc. apklaustųjų, vasario apklausoje jo reitingas buvo 56,4 procento. Nepalankiai Kauno merą kovą vertino 15,4 proc., o vasarį – 15,1 proc. respondentų.

Per mėnesį kiek padidėjo premjero Sauliaus Skvernelio reitingas – kovą jis sulaukė 54,3 proc. palankių ir 23,7 proc. nepalankių vertinimų. Vasarį šie rodikliai buvo 49,8 proc. ir 27 procentai.

(101 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei 63-eji

Į palankiausiai vertinamų Lietuvos politikų penketuką taip pat pateko užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

L. Linkevičių kovą palankiai vertino 47,8 proc., o nepalankiai – 16,6 procentų apklaustųjų. Vasarį šie rodikliai siekė 45,3 proc. ir 17,3 procento.

Pasak „Vilmorus“ direktoriaus Vlado Gaidžio, nors populiariausių politikų trejetas nepakito, pagal teigiamų ir neigiamų vertinimų balansą į pirmą vietą pakilo V. Matijošaitis.

„Pagal šį rodiklį pirmą kartą apklausų istorijoje pirmoje vietoje yra Visvaldas Matijošaitis – jo reitingas per mėnesį mikroskopiškai paaugo, tačiau Dalios Grybauskaitės sumažėjo. Trečioje vietoje pagal šį rodiklį būtų Linas Linkevičius“, – BNS sakė V. Gaidys.

„Vilmorus“ vadovas taip pat išskyrė nuosekliai didėjanti šeštoje vietoje esančio partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderio Remigijaus Žemaitaičio populiarumą: jį kovą teigiamai vertino 41,5 proc., neigiamai – 18,5 proc. apklaustųjų (vasarį – atitinkamai 35,6 proc. ir 19,1 proc.).

REKLAMA

„Tai aukščiausias Remigijaus Žemaitaičio rezultatas, kokį jis yra turėjęs“, – teigė V. Gaidys.

Seimo pirmininką kovą palankiai vertino 43,3 proc. apklaustųjų, vasarį – 46,7 proc., neigiama – atitinkamai 19,7 proc. ir 19,2 proc. respondentų.

Gyventojų apklausą dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „ Vilmorus“ atliko kovo 2-10 dienomis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų