Rašyti komentarą...
Tie saulės spinduliai per gerklę praejo.Prakeiksmas o ne džiaugsmas tie deginantys spinduliai..Tiek įgriso kad net trūksta žodžių apsakyti.Afrika šlykšti
Lietuvoje.
Ruduo! Naujiena! Pas mus juk nebuvo! Kokie kardinalūs pokyčiai! O atmetus sarkazmą jūs rašote kam? D.b.iliukams su telefonais? Jie neskaito, patikėkit, jei nėra paveiksliukų. O rašinėt dėl paspaudimų ne lygis, nes transliuojat kliedesius atseit jau ateina ruduo! Šiaip tai redaktoriams turėtų būt gėda už tokius, atsiprašau. Bet žurnalistų lygis tolygus redaktorių lygiui. Sėkmės pasiekti dugną, po kuriuo jau NIEKAS nebesibeldžia. Nebedaug liko, pakentėkit.
Jau nusibodai savo kvailumu.
Ateina siaubinga nauja paragripo pandemija. Pagal Oxford University mokslininkų tyrimus visai Europai bus reikalingas totalus vakcinavimas.
@BMW vairuotojas Pagal kembridžą vakcinuosis tik vakcinuoti po tris ir daugiau kartų.
Būtų gerai kad kokias dvi savaites lytų daugiau nei grybų lietus.lietaus trūksta tragiškai. Na kad žurnalistai apie gamtą apie orus ,kaip kiaulė apie debesis nestebina.bet jai ir sinoptikai nekažkas .......buvo tv Galvonaitė į viską žiūrėjo realiai,be fantazijų.
@Onė Tiesa,jos neliko,neliko nieko realaus,tik nusišnekėjimai amžini-smogs,įspėja,karščio banga,tvoks, pliaups,ir t.t.
Šiandien lis, o rytoj lys arba nelys.
Labai gerai-laba laukiame,nusibodo toks oras,o kaip nusibodo
@super Matomai poniai lašiniai tirpsta,oras gražus ,ir toliau tokių norisi
@Jurius Jei nors kiek galvojame ne tik apie save,lietaus reikia be proto daug,augalams, gyvūnams, upėms,ežerams,kaip rodo visi požymiai,sniego nebus daug,ten kur plynai iškirsti miškai,be sniego jiems neatželti,tik šabakštynai mėgsta dygti,mes žmonės egoistai,svarbu mums gerai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų