Šokiruojanti medžioklės baigtis: name pašautas vaikas – operacinėje

Pakruojo rajone globos namų auklėtinį, 11-os metų berniuką pirmadienio vakarą sužalojo atsitiktinė neatsargių medžiotojų paleista kulka. Ji perskrodė medinio pastato sieną, stalą, kėdę ir kliudė vaiko nugarą. Nukentėjusysis po operacijos paguldytas į Intensyviosios terapijos skyrių. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Parapijai priklausančių globos namų gyventojai ištikti šoko.

Šiaulių Moters ir vaiko klinikoje operuotas ir gydomas 11- metis berniukas kurį namuose peršovė iš lauko atskriejusi kulka. Štai taip atrodo skylė kėdės atloše, kurią paliko kulka prieš tai kliudžiusi stalą ir perskrodusi medinę vaikų globos namų sieną.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Peršautas berniukas

Gyvybei pavojingas incidentas nutiko vakar vakarą Pakruojo rajone, Pamūšio kaime esančiuose Šv. Antano Paduviečio parapijos vaikų globos namuose. Po operacijos nukentėjusysis paguldytas į klinikos Intensyvios terapijos skyrių.

„Ten yra medinis pastatas, kurio antrame aukšte palėpėje yra įrengtos patalpos ir tose patalpose vakare sėdėjo 11-os metų berniukas prie stalo ir dirbo kompiuteriu. Ir staiga jis sukliko iš skausmo. Auklėtoja sureagavo, kas atsitiko. Pamatė, kad jo nugara kraujuoja. Na, buvo iškviesti medikai, kurie konstatavo, kad yra šautinė žaizda“, – sako Šiaulių policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Policija teigia, kad nuo pat pradžių buvo aišku, jog į namą ir vaiką pataikė atsitiktinis šūvis. Mat kulka perskrodė namo sieną, nebuvo taikytasi į langą. Nelaimės kaltininkai į policiją kreipėsi patys, paaiškėjo, kad tai du vietiniai 46-erių ir 30-ies metų medžiotojai, vakar vakarą prie globos namų medžioję bebrą. Pasak policijos, jiedu patys kreipėsi į pareigūnus, kai buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyrai medžiojo pažeisdami medžioklės taisykles – šaudė per arti namų ir neatsargiai. Tyrėjai aiškinasi, iš kurio medžiotojo šautuvo paleista kulka galėjo sužaloti berniuką.

REKLAMA

„Įvykio vietoje pareigūnai rado kulką, kuri iššauta iš šaunamojo ginklo, konkrečiai po tyrimo bus atsakyta iš kokio ginklo buvo šauta. Taip, tai kovinis ginklas. Tai galėjo būti medžiotojų ginklas, tai galėjo būti ir ne medžiotojams priklausantis ginklas, tai galėjo būti visiškai atsitiktinis šūvis, kadangi nemanom, kad buvo taikyta į berniuką“, – pasakoja policijos atstovė.

Parapijiečiai sukrėsti. Tokios nelaimės įvyksta ne kasdien, kai negali jaustis saugus net namuose. Parapijos namų vadovas klebonas dekanas Remigijus Čekavičius telefonu sakė, kad visi parapijiečiai iki šiol yra giliai sukrėsti ir bus rašomas skundas dėl neatsargių medžiotojų veiksmų.

 


Rašyti komentarą...
t
tiek
2019-02-26 19:50:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
berniukui ,būtina ir kvalifikuoto advokato pagalba .Juk atlyginti tokius sveikatos sutrikdymo bei moralinius nuostolius privalu. Manau,kad galėtų pretenduoti tikrai ne į menkesnę nei teisėja pretenduoja sumą ,t.y. apie 150 tūkst . eurų.Plius pareikalauti baudžiamosios atsakomybės sunkiai sužeidusiam berniuką niekadėjui. Vaikų teisių apsaugos tarnybos privalėtų jam padėti susirasti aukštos kvalifikacijos advokatą ir apmokėti jo paslaugas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų