Šokiruojančios detalės iš Lietuvos ligoninės: pacientus plėšė kankindami

Naujos šokiruojančios detalės byloje, kurioje Šiaulių slaugos ligoninės darbuotojos kaltinamos nuolat žiauriai mušusios, kankinusios ir plėšusios mirštančius senelius. Ligoninės darbuotojos įsisiautėjo kaip reikiant – pacientus nusivydavo ir į namus, ten taip pat vogė jų turtą. O viena ligoninės darbuotoja sugebėjo iš mirštančio senolio net išvilioti butą.

17

Šiauliuose į apylinkės teismo rūmus vėl ateina 89 metų Liongina. Ją vėl atlydi draugė. Moterys sutrikusios – vėl tenka susitikti su slaugos ligoninės darbuotojomis, kurios čia besigydančią Lionginą mušė, kankino, kad apvogtų.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šokiruojančios detalės iš Lietuvos ligoninės: pacientus plėšė kankindami

Liongina palatoje turėjo kelis tūkstančius eurų grynųjų, o slaugytojų padėjėjos ją naktimis pasikeisdamos kankino, kad iš rankų išplėštų pinigus. Liongina sako, pinigus atidavė, kai darbuotojos ją mynė kojomis ir daužė galvą į lovos kraštą.

„Taip, pinigus atėmė. Ta pirmutinė vagilka atėmė 2 500 ir išmetė iš lovos, galvą sudaužė“, – sako garbaus amžiaus Liongina.

Panašiai apie buvusias slaugytojų padėjėjas pasakoja ir devyniasdešimtmetį perkopęs Eugenijus – dabartinės kaltinamosios keitėsi kaip jo padėjėjos buityje, kol senukas pasigedo visų santaupų. Jis patikslino, kiek pinigų dingo: „200 eurų ir visa pensija, nemaža pensija buvo – 400 eurų. Į namus atėjo“.

Radusi ligoninėje sumuštą ir apvogtą draugę, tyrimų ir teismų ratą užsuko Lionginos bičiulė Albina. Ne pirmą kartą – tyrėjams, prokurorams ir žurnalistams pasakojusi apie terorą ir vagystes slaugos ligoninėje ir tų pačių darbuotojų vagystes net Lionginos namuose, dabar Albina sulaukė grasinimų.

„Skambina ir skambina, neduoda ramybės, gal nusikaltėliai, neprisistato vardais, nežinomas numeris. Sako, ko kišatės, kur nereikia, kodėl užsiėmėt, kas jums nepriklauso“, – pasakoja Lionginos draugė Albina.

Sumušta Liongina ir jos draugė apie nusikaltimus skundėsi ligoninės vadovybei – niekas nereagavo. Įrodinėjama, kad dvi ligoninės darbuotojos pasijuto nebaudžiamos, subūrė 6 žmonių grupę ir pelnėsi iš senukų bejėgiškumo. Viena iš garbaus amžiaus pensininkės išviliojo butą ir net teisme drabstėsi ciniškais pasiteisinimais – esą, o kodėl gi ne.

REKLAMA

„Aš penkerius metus užpakalį ploviau, gal tai apgaulė? Giminės manęs maldavo, kad žiūrėti močiutę" – kalbėjo kaltinamoji.

Paklausta, kodėl jai buvo paliktas butas, moteris nurodė, kad močiutė butą paliko, nes buvo karšinama ir namiškių nebuvo.

Jai buvo paprieštarauta, kad pagal darbo tvarką ji neturi teisės paveldėti būsto, į ką kaltinamoji atsakė: „aš nežinojau“.

Nukentėjusių advokatas Algirdas Zakrasas komentavo, kad slaugos ligoninės darbuotojai pasirašo darbo sutartis ir turi žinoti, ko daryti negali.

„Tai tvirtina vyr. gydytojas, tai tikrai turi žinoti, kad darbuotojas paveldėti turto negali, kadangi susiję su darbu“, - komentavo jis.   


Rašyti komentarą...
L
Liuda
2018-10-15 20:57:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokios guobsos . Jas nubausti ir tegul grazina ka is seneliu paeme. AFERISTES
Atsakyti
0

I
Irida
2018-10-16 00:03:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iki gyvos galvos parazitines atmatas.
Atsakyti
-1

A
Angele
2018-10-15 22:45:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebijo nei dievo nei velnio
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų