Socdemai sprendžia dėl V. Blinkevičiūtės: ar ji laikinai vadovaus partijai?

Socialdemokratų taryba savaitgalį sprendžia, ar pavesti Lietuvos socialdemokratų partijai (LSDP) laikinai vadovauti europarlamentarei Vilijai Blinkevičiūtei, balsavimas turėtų baigtis pirmadienį, teigia LSDP atsakingasis sekretorius Justas Pankauskas.

„Kreiptasi į tarybą ir jos nariai balsuodami elektroniniu būdu iki pirmadienio vidurdienio apsispręs, ar pritaria V. Blinkevičiūtės kandidatūrai“, - komentare BNS tvirtino J. Pankauskas.

Dėl laikinojo vadovo partija sprendžia po to, kai penktadien5 partijos pirmininkas Gintautas Paluckas pranešė, kad traukiasi iš partijos pirmininko pareigų. Jis sako tokį sprendimą priėmęs, nes tarybos nariai blogai įvertino Seimo rinkimų rezultatus, centrinio rinkimų štabo darbą – nepatenkinamai, o jo paties veiklą – kaip nepateisinusią lūkesčių.

V. Blinkevičiūtės kandidatūrą į laikinas partijos vadoves pasiūlė G. Paluckas.

LSDP nariai netrukus rinks naują pirmininką, numatyta, kad pirmasis rinkimų turas vyks balandžio 22-25 dienomis. Partijos pirmininkas renkamas 2 metų kadencijai.


Rašyti komentarą...
V
Va
2021-01-23 13:15:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal čia Padribonienė,argi Blinkevičiūtė?
Atsakyti
0

T
Taigi
2021-01-23 14:35:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
svarbu, kad žmonės bijotų !
Atsakyti
0

X
XXL
2021-01-23 14:42:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
toli daugumai šių dienų politikų iki Smetonos. Kol okupantas neatėjo, jis statė, o ne griovė Lietuvą. Kauno sporto Halę suprojektavo ir pastatė per 6 mėneskus ! Sisteminės partijos stato elektros tiltą į vakarus jau 30 metų, ir galo nesimato, liberalai stato Vilniaus centrinį stadioną - užbaigs po 50 (?) metų, Šimašius sugebėjo nugriauti Olimpinį baseiną , o atstatys, na, nebent valdžia pasikeistų. Prie Smetonos šalis ir tauta augo, o dabar... fizinis ir protinis karantinas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų