Lietuvoje populiariausia išlieka valdančioji socialdemokratų partija, o labiausiai smunka jų partnerių koalicijoje Darbo partijos populiarumas, rodo šeštadienį paskelbti apklausos rezultatai.

Paklausus, už kurią partiją balsuotų rinkimuose į Seimą kitą sekmadienį, socialdemokratus įvardijo 21 proc. tyrimo dalyvių. Antroje vietoje liko valdančioji „Tvarkos ir teisingumo“ partija su 11,8 proc. rinkėjų parama. Trečią ir ketvirtą vietas užima opozicinės Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio partijos, jos turi atitinkamai 9,2 proc. ir 7,8 proc. paramos. Šių politinių partijų populiarumas rugsėjį, lyginant su liepa, pasikeitė nežymiai.

„Lietuvos ryte“ skelbiamos apklausos duomenimis, per kelis mėnesius labiausiai smuko Darbo partijos populiarumas - šiuo metu už ją balsuotų 6,6 proc. rinkėjų, liepą partijos populiarumas buvo 9,7 procento.

Tyrimas parodė, kad penkių procentų slenkstį peržengtų ir į Seimą taip pat patektų Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Tyrimo metu ji sulaukė 5,7 proc. respondentų paramos.

REKLAMA

„Vilmorus“ apklausa atlikta rugsėjo 10-15 dienomis. Tyrimų bendrovės vadovas Vladas Gaidys BNS šeštadienį sakė, kad buvo apklausti 1035 žmonės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.  


Rašyti komentarą...
G
Genka
2014-09-22 13:38:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jau ir bus, kad darbiečiai negali įgyti populiarumo, nes šalies vadovė labai priešiškai nusiteikus tai partijai, o dėl reitingų, tai manau kad čia buvo apklausta daugiau didieji miestai, rajonai myli darbiečius.
Atsakyti
0

N
Neringa 333
2014-09-22 15:30:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip kas nori taip ir pateikia tuos rezultatus. Pavyzdžiui aš, jokioje apklausoje nedalyvavau, tai faktai visiškai netikslūs.
Atsakyti
0

.
...
2014-09-23 16:58:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemanau, kad ši apklausa parodė visuomenės nuomonę, greičiausiai ji užsakyta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (73)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų