Rašyti komentarą...
Valio,kaip protingai ,reikia dirbti ir v
Valio,kaip protingai ,reikia dirbti ir v
Ona
Nemamirskim kad motinystės išmokos dar apmokestinamos GPM 15%
Tik ši vyriausybė neša nežmoniškai daugnesąmoningų įstatymų pakeitimų ,nes visiškai nemoka valdyt .Jiems tik jų oligarchiniai interesai pirmoj vietoj.Labai gaila bet tai nenuginčijamas faktas ! Labai gaila Lietuvos piliečių kurie išsirinko tokią valdžią!
Na ir ko visi čia verkiat. Mūsų "marionetinė" valdžia tik vykdo užsakymą išnaikinti lietuvius Lietuvoje. Viskas yra daroma, kad tik kuo daugiau lietuvių išmirtų, arba emigruotų ir tai jau seniai vyksta. Tik kitos valdžios tai darė subtiliau ir lėčiau, o šita klaunų šutvė labai skuba. Matyt juos skubina užsakovai.
Rusija kiekvienai mamai išmoka materinskij kapitsl ir gan daug.Jeigu taip toliau ,tai žiauru,nes jau dabar moterys Lietuvoj nesiryžta gimdyti.Reikia kaip tik skatinti
Stebuklu krastas. Visi istatymai priimami atbuline tvarka. Cia tik LT imanoma. Kas dabar daros, tai jau visai dugnu dugnas. Atostogas atimt, dekretines atimt, geresnei vietoje palikima zemes gavai vel atimt, viska atimt, mokesciais apkraut ir jus brangieji tik gryzkit i Lietuva valdzia jusu issiziojus laukia. Cia tuoj like emigruis, jau neimanoma.
Pati valdžia stumia, kad kuo daugiau žmonių emigruotu!
Būsimos mamytės, važiuokite į Vakarus gimdyti vaikus, ten duos geras išmokas.
Įdomu kokio proto ir intelekto asmenys tokius įstatymus priima? Girtuoklis š moka, asocialioms šeimoms moka, o padorūs žmonės špygą gauna.
@Daiva Gal Šakaliene Dovilė?

Na taip, alkašam pašalpos mokamos, o mamos nereikia. Jau senei aišku, kad pas mus valdžia palanki veltėdžiams, girtuoklis ir tinginiams. Matyt tokį patys seime sėdi.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų