Rašyti komentarą...
2022 metai, bet viskas, kas parašyta straipsnyje, atrodo lyg būtų aprašyta šiandiena... Šiurpina skyriaus darbuotojų ypatingai žema kultūra bendraujant ir su ligoniais, ir su juos lankančiais artimaisiais. Juk visi žmonės dirba ir pavargsta po savo darbų, bet žvėrimis nepavirsta. Negalima sakyti, kad absoliučiai visų darbuotojų elgesys šiurpina, bet teko susidurti su tokiais, kuriems patikėti prižiūrėti savo artimąjį - tas pats, kas jam nupirkti bilietą į greitąjį traukinį anapilin...
gryna tiesa su tuo susiduriau


gryna tiesa su tuo susiduriau


gryna tiesa su tuo susiduriau


gryna tiesa su tuo susiduriau


deja ir po šiai dienai niekas nepasikeitė Pagarbos ligoniui 0
2019 metai - permainu vis dar nematyti. Jei tik imanoma, rekomenduoju apeiti si skyriu; jei atsitiko taip, jog ten patekot - akylai stebekit kas vyksta, kitu atveju zmogus gali buti greitai numarintas..
Silutes ligonines slaugos ir palaikymo sk. tikra tragedija. Seseles sulenda i kabineta ir ju neprisikviesi. Visiems dzin. Isbuvom puse dienos, niekas nevarte ligoniu ir nekeite pampersu, Gydytojos taip pat nematem. Ligoniu nemaitino. Is pazistamu ir draugu girdejom kad ten baisu, bet kai patys susidurem pamatem kad daug blogiau. Zmones ten palikti tiesiog numirti.
O musu artimas zmogus nebuvo priziuretas visiskai ir issoko is lango 18.08.2016,seimai nebuvo pranesta,atvaziavusi giminaite aplankyti ji 21.08.2016tik tada suzinojo apie jo mirti!
Kas tose slaugos namuose darosi?
Vakar 2016 08 12 .Paguldziau i slaugos
palaikomojo skyriaus VSI Marijampoles ligonine E. Gasiuli ,susiduriau su nezmonisku elgesiu....kas bus toliau...???Esu sukresta

Skaitomiausios naujienos
Į viršų