Rašyti komentarą...
Daugiau liberalizmo, lgbtizmo, modernizmo, feminizmo, individualizmo...ir jiems palankių įstatymų, tai skyrybų skaičius tik augs. Dabar atsakomybė, pasiaukojimas, meilė, ištikimybė ir kitos vertybės nebemadingos. Nes tai neva atgyvena. Tai ir turim, ką turim. Visai nestebina iš tikro.
@Mama Skirsiuos ir aš, gausiu pinigų
Mane išskyrė per 30 minučių, taip norėjo Vainoras ir desuo
Pas mane užsienyje daznas užsienietis iš algos moka paskolą namui, išlaikomi trys vaikai o žmona juos prižiūri taipogi važinėja dviem automobiliais 2014-2021m va kai taip gyvens suskaldyta Lietuva tai ir skirybu nebeliks ir nebereiks teistis alimentų nes žmogus turės už ką ji ir išlaikyti. O dabar tai ta Lietuva yra dugnu dugnas ir taškas nėra čia ką diskutuoti. Jei netikite kaip gali gražiai gyventi tauta pazekite į Airiją šeimos tvirtos ir saugios kaip mūro siena. O Lietuva ten suskilusi I kelias dalis.
Skiriasi pora. Jai 101 metai, jis 102 metų. Jų klausia:
- Ir kodėl jūs dabar skiriatės, kai šitiek metų kartu pragyvenot?
Jie atsako:
- Nieko gero mes gyvendami kartu nematėm... O skiriamės tik dabar todėl, kad laukėm kol vaikai numirs, kad jiems širdies neskaudėtų.
tai užmirštas jau 30 metų. Dabar visi jaučiasi laisvi bet ką daryti be jokios atsakomybės, be įsipareigojimų savo vaikams, šeimai, visuomenei. O mokykla tik mokina, bet auklėjimas privalo vykti šeimoje.
Dekokim internetam ir visokiom pazintim. Kas tik nepatiko namie iskarto pas k.. Kitaip nepavadinsi. Kas antras vedęs ar istekejusi ten sedi. Nieko nebevertinat. Kam tada seimas kuriat? As irgi po 12metu skaudancia sirdim padaviau vyra skyrybų.. Nes sake pradziai mes tik kvailai susirasynejam, veliau seke mes tik susitikom pabendraut, o dabar mes tik kartais sugulam.. Bet i akis pasako : tu buvai nuostabi draugė ir zmona.. Tai arba issilakstykit pirma arba nevaidinkit seimos vyrų.. Namie spreskit problemas o ne k ir palaidunų gleby.. Sekmes visiem stengiantis issaugot seimas
Vat ir seimo darbu rezultatai
Vat ir seimo darbu rezultatai
Simonytes zmoniu supriesinimo rezultatas.
@Vat ir seimo darbu rezultatai Durnumui nėra ribų, kaip ir šiuo atveju, kad Šimonytė kalta dėl skyrybų.
Kalti tik patys sutuoktiniai ir jų puikybė.
@Vat ir seimo darbu rezultatai Aha viskuo kalta valdžia, kad vyras gėlių nenuperka, kad mokykloj nesimokei ir dabar reikia dirbti valytoja ir t.t. Patogu viskuo kaltinti kitus o ne save.
Skiriasi beširdziai smeigdami peilį į savo vaikų širdeles
Kaip nesiskirs,jeigu vienišiai gaus išmokas.
Į viršų