Skvernelis valstiečių sąrašą ves su viena sąlyga

Naisiuose susirinkę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) nariai sprendžia, kas ves rinkiminį sąrašą šį spalį. Nors daugelis prognozuoja, kad pirmuoju numeriu bus įrašytas premjeras Saulius Skvernelis, šis tvirtina, kad sąrašą vestų tuo atveju, jei būtų stipri komanda. Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis kol kas išlaiko intriga, ar sieks Seimo nario mandato vienmandatėje apygardoje.

Premjeras Saulius Skvernelis Naisiuose susirinkusiems žurnalistams teigė, kad valstiečių taryba, reitinguodama rinkiminį sąrašą, turėtų atsižvelgti į politikų nuveiktus darbus.

„Turėtų vertinti tų žmonių indėlį, darbą Lietuvos valstybei. Ypatingai tie, kurie parodė konkrečiais darbais, yra išbandyti įvairiose krizėse, turintys atsakomybę, turintys patirtį. Tokių reikėtų, kad tam sąraše būtų kuo daugiau žmonių“, – kalbėjo premjeras.

S. Skvernelis tvirtino, kad labiausiai tikėtina, kad partija jam patikės vesti rinkiminį sąrašą. Ar pats premjeras sutiks imtis tokios atsakomybės?

„Priklausys, koks bus sąrašas, kokia bus komanda“, – tikino premjeras.

S. Skvernelis tiki, kad valstiečių sąrašas bus stiprus ir patikimas, o rinkėjai valstiečiams suteiks šansą dar ketverius metus valdyti šalį.

„Jei bus leista, o tai nuspręs tik Lietuvos žmonės, tęsti darbus, galbūt ištaisyti klaidas, kurios buvo padarytos, tą norėtųsi daryti su tvirta komanda, nesvyruojančia, turinčia patirtį. Daugelį problemų, kurias patyrėme, tai tos patirties daugeliui frakcijos narių ir mums pritrūko“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Premjeras neatskleidė, kokį valstiečių rinkiminio sąrašo penketuką įsivaizduoja, tačiau tikino, kad norėtų sąrašo viršūnėje matyti tuos politikus, kurie priėmė nepopuliarius, bet reikalingus sprendimus, kuriems valstybė ir jos interesas yra pirmoje vietoje.

„Ar jie bus sąraše aukščiau ar žemiau, tai nuspręs taryba“, – sakė premjeras.

Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis tikino, kad kolegas reitinguos remdamasis sveiku protu. Jis nenorėjo atskleisti, kokios sąrašo vietos pats tikisi ir, ar S. Skvernelis bus pirmoje vietoje.

„Diskutuosim. <...> Kiekvienas čia atvykęs žmogus yra jau nusprendęs kaip reitinguos. Aš turiu vieną balsą iš 84“, – teigė R. Karbauskis.

Jis patvirtino, kad nesieks perrinkimo Šilainių vienmandatėje apygardoje, kurioje pergalę šventė 2016 m. Šioje apygardoje valstiečiai rems Kauno mero Visvaldo Matijošaičio judėjimo „Vieningas Kaunas“ iškeltą kandidatą.

Ar kandidatuos kitoje vienmandatėje apygardoje, valdančiųjų lyderis kol kas neatskleidė

„Aptarinėsime“, – sakė R. Karbauskis.

Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) sąjungos taryba penktadienį Šiaulių rajone, Naisiuose, reitinguos kandidatų į Seimą sąrašą.

Reitingavimo rezultatai bus paskelbti pirmadienį, kai juos patvirtins LVŽS valdyba, pranešė partijos atstovai. Tuomet ir paaiškės, kas ves partiją į rinkimus.

REKLAMA

Per praėjusį tarybos posėdį birželio pradžioje pranešta, kad nepartinis premjeras Saulius Skvernelis į Seimą vėl kandidatuos LVŽS sąraše. Jame taip pat turėtų būti nepartinių buvusio vidaus reikalų ministro Eimučio Misiūno, Vyriausybės kancleris Algirdo Stončaičio pavardės.

LVŽS tarybą šiuo metu sudaro 88 nariai: Seimo nariai, merai, skyrių pirmininkai ir valdybos nariai.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 d.


Rašyti komentarą...
S
Skverneli
2020-07-10 15:51:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eik pailseti uzteks,nuomone
Atsakyti
-3

O
Oi
2020-07-10 15:46:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kyla didelis klaustukas ar atsiras norinčių balsuoti už valstiečius juk apart draudimu ir mokesčių kėlimo jie daugiau nieko ir nenuveike
Atsakyti
-8

S
Skverneli
2020-07-10 15:51:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eik pailseti uzteks,nuomone
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų