Skvernelis: rytoj bus priimti nauji sprendimai dėl koronaviruso papildyta 18:26 val.

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad keliolikos koronavirusu užsikrėtusių užsieniečių atvejis verčia skubiai reaguoti, todėl ketvirtadienį planuojama operatyviai priimti būtinus sprendimus dėl saugių kelionių ir apsaugos priemonių.

„Tik grįžome iš Lenkijos. Buvau nuolat operatyviai informuojamas apie situaciją Lietuvoje ir matau, jog keliolikos COVID-19 užsikrėtusių užsieniečių atvejis verčia skubiai reaguoti“, – feisbuke trečiadienio vakarą parašė Vyriausybės vadovas.

Jo teigimu, būtinus sprendimus ketinama apsvarstyti ketvirtadienį vyksiančiame Vyriausybės COVID-19 komiteto posėdyje.

„Svarstysime saugių kelionių ir apsaugos priemonių klausimus. Išklausysime specialistų ir operatyviai priimsime būtinus sprendimus. Apie juos informuosime visuomenę. Privalome imtis maksimalių prevencijos priemonių, nes nebenorime dar keliems mėnesiams sustabdyti šalies gyvenimo“, – teigė S. Skvernelis.

Praėjusią savaitę premjeras paprašė šios savaitės Vyriausybės posėdžiui parengti projektą dėl būtinųjų apsaugos priemonių taikymo viešajame transporte, prekybos vietose ir uždaruose renginiuose. 

Tuo metu S. Skvernelis teigė negalintis pasakyti, kad šis projektas bus priimtas ir privalomas kaukių dėvėjimas bus grąžintas, taip pat pridūrė besitikintis, kad grįžti prie privalomų nurodymų neprireiks.

Antradienį pranešta apie 18 iš Uzbekijos atvykusių asmenų užsikrėtimą koronavirusu, jie visi atvyko dirbti tolimųjų reisų vairuotojais į Kaune registruotą įmonę „Hegelmann Transporte“.

Šiuo metu tiriama apie pora šimtų šios įmonės darbuotojų, Kauno miesto savivaldybės duomenimis, jau nustatytas ir dar vienas – 19 atvejis.

Lietuvoje iki šiol patvirtinta beveik 1900 koronaviruso atvejų, registruotos 79 mirtys.

Lietuvoje iki šiol patvirtinta beveik 1900 koronaviruso atvejų, registruotos 79 mirtys.


Rašyti komentarą...
V
Valdemarėlis
2020-07-15 18:24:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
- Kaip buvo sakoma, šalies karantine nelaikysim, tik židinius izoliuosim, uzbekai privežė viruso Kaunan jau nenorime šalies 2 mėn izoliuoti, kad nebėra ką izoliuot jau iš ubago terbos nebeatimama.
Atsakyti
-6

G
Gita
2020-07-15 19:23:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu prie ko čia mes,nęįleiskit iš trečių šalių,ką veikia šitie iš uzbekijos kurie nemoka net rusiškai kalbėt,pypina tegu namo.Skverneli tu girdi pasidaryk savam kieme tvarką skerslenkis visus įleidžia dar vadinasi susisiekimo ministru.Vyt tokius iš posto reikia
Atsakyti
-4

N
Nu jo
2020-07-15 20:42:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus grazu, jei Kauna uzdarys karantinui. 2 savaitems. Matijosaitis ka?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų