Skvernelis prakalbo apie savo būklę: kirto gandus kuriantiems politikams

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis feisbuko paskyroje antradienį paskelbė detalesnę situaciją apie savo sveikatą. Premjeras dėkojo už viešumoje išreiškiamą susirūpinimą ir teigė, kad gedulingų pietų nebus.

„Noriu padėkoti žmonėms, nuoširdžiai susirūpinusiems mano sveikata.

Daugumai iš mūsų temperatūros pakilimas reiškia „ai, matyt truputį peršalau, išgersiu tabletę ar arbatėlės ir savaime praeis“. Bet žmonėms su nuslopinta imunine sistema (o chemoterapija, deja, tai daro) yra kitaip: būtina nedelsiant vykti į ligoninę, nes tai gali būti infekcija. Taip ar ne - nustatyti gali tik išsamūs tyrimai, kurie net ir premjerams atliekami ne darbo kabinete, o tik ligoninėje :)

Todėl teko porą dienų pabūti izoliuotame režime, buvo atlikti reikalingi tyrimai, kurie parodė, jog viskas gerai. Infekcijos nėra, o temperatūros pakilimas buvo tiesiog organizmo reakcija į po chemoterapijos naudojamus vaistus.

Tad dar kartą ačiū nuoširdžiai susirūpinusiems.

Ir atskiras žodis „kolegoms“ politikams, kurie kalbėdami apie mano būklę krizena, kad ,,nepakeičiamų yra pilnos kapinės” arba Seime nešioja paskalas, esą kokia sunki premjero būklė, gydymas nepadeda ir pan. Tokius turiu nuvilti: gedulingų pietų nebus. Teks pasistiprinti kokia nors kitokia proga, kitokiame renginyje :)

REKLAMA

Matyt, ne visiems duota suvokti, kas yra etika, padorumas, galiausiai elementarus, paprastas žmogiškumas. Visi turime teisę į laikiną nedarbingumą, kad ir kokia liga besirgtume.

Visiems geros valios žmonėms noriu dar kartą priminti: rūpinkitės savimi ir artimaisiais. Mylėkite juos. Skirkite laiko sau bei savo sveikatai, nekreipkite dėmesio į antraeilius ir nereikšmingus dalykus. Negadinkite nuotaikos ir nervų dėl smulkmenų, nors kartais jos pateikiamos ir atrodo labai reikšmingos.

Iki greito pasimatymo! „Pagrindinę“ žinią, kad kiek, būčiau pamiršęs - rytoj grįžtu į darbą!“, – mintimis dalijosi S. Skvernelis. 


Rašyti komentarą...
A
2019-11-05 12:35:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis
Atsakyti
-8

V
Vilhelmina
2019-11-05 12:46:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerb.Pirmininke,nekreipkite dėmesio į tas bjaurias ,,kolegų"kalbas.Kaip sakoma-,,šunys loja,o karavanas važiuoja".Stiprybės ir sveikatos Jums.
Atsakyti
-3

L
Laima
2019-11-05 12:38:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Džiaugiuosi, kad sveikstate ir puikiai atsakėte tiems ,,pletkų maišams".
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų