Skvernelis pasakė, kokiu atveju tektų uždaryti Raseinių rajoną

Premjeras Saulius Skvernelis neatmeta galimybės, kad Raseinių rajoną gali tekti uždaryti. Miestas būtų izoliuotas, jei jo gyventojai sąmoningai vengtų atlikti Covid-19 testus ir kiltų rizika, kad jie platintų virusą. Tiesa, premjeras tikisi, kad tokio žingsnio imtis neprireiks.

Vyriausybė nusprendė nuo spalio 9 iki 23 dienos Raseinių rajono savivaldybėje įvesti karantiną. Rajono savivaldybėje numatoma įvesti privalomą apsauginių kaukių dėvėjimą, švietimą organizuoti tik nuotoliniu būdu ir imtis kitų būtinų saugumo priemonių.

„Jeigu mes matysime, kad Visuomenės sveikatos centro specialistai medikai, epidemiologai pasakys, kad tikrinamasis yra vangus ir nėra galimybių nustatyti, ar žmonės yra užsikrėtę, ar ne, net tais atvejais, kai yra nukreipiami ir siunčiami į patikros punktus, tokiu atveju neliks nieko kito, kaip tik padaryti Nemenčinės variantą. 

Nes mes negalime leisti, kad sergantys ir besimptomiai žmonės galimai infekciją platintų ne tik Raseinių teritorijoje, bet ir šalies mastu. Tikiuosi, kad tokio žingsnio nereiks“, – žurnalistams trečiadienį kalbėjo S. Skvernelis.

Jis pridūrė, kad kol kas nėra svarstoma karantinuoti kitas šalies savivaldybes.

Taip pat Vyriausybė pakeitė dabar galiojančią saviizoliacijos tvarką. Atsisakyta 25 atvejų 100 tūkst. gyventojų rodiklio bei į paveiktų šalių sąrašą įtrauktos tos šalys, kur sergamumas Covid-19 yra ne mažiau nei 10 proc. didesnis nei Lietuvoje. Asmenims, atvykusiems iš tokių šalių, privaloma izoliuotis.


Rašyti komentarą...
O
Oo
2020-10-07 15:17:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ministrams reikia psichologų pagalbos
Atsakyti
-4

N
Nuomonė
2020-10-07 15:11:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bundestago advokatų kolegijos daktarai atskleidė ir įrodė coronaviruso AFERĄ!! VISI RPC TESTAI UŽKRĖSTI!!! VISI ,PRISIDĖJĘ PRIE ŠIOS AFEROS BUS TEISIAMI PAGAL TARPTAUTINIO TRIBUNOLO 7 BK STRAIPSNĮ - GENOCIDAS .NEABEJOJU, KAD NUKENTĖJĘ ŽMONĖS KREIPSIS IR VISI PRISIDĖJĘ PRIE ŠIOS AFEROS BUS NUBAUSTI!!! VISI!!! RPC TESTAI NENUSTATO JOKIO VIRUSO, TAI DNR RINKIMO TESTAI!!! GEBREISUSAS, PSO DIREKTORIUS BUS TEISIAMAS, TESTŲ IŠRADĖJAS BUS TEISIAMAS, FARMKOMPANIJOS BUS TEISIAMOS. ČAPLINSKAI, SKVERNELI, VERYGA IR CO, RUOŠKIT DŽIUVĖSĖLIUS!!!!
Atsakyti
-4

T
T
2020-10-07 18:57:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzdaryt aptvert spigluota viela pastatyt svarkeli su zveryga i boksteli
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų