Rašyti komentarą...
Konservatoriai viskuo nepatenkinti, amžinai tik jie teisūs jaučiasi, visada jiems biudžetas per mažas. Tik kai Skvernelis neranda pinigų ima garsiai šaukti, kad pinigų yra (reikia įsiteikti rinkėjams, o pagrinde tai davatkos bažnyčiose užverbuotos). Bet kai patys sėdi prie vairo, tai ir 30 litų minimalų atlygį padidinti Kubiliui reikėjo pusmetį skaičiuoti biudžeto praradimus. Tik paskolą per brangią paėmę praradimų neskaičiavo, nors dar ir šiandieną mokame už tai... Tokius į Sibirą vežčiau, tik gaila ne Lietuvos teritorija. Jų tikslas vienas: kad lietuviai būtų ubagai, o darbdaviai už dyką iš jų sunktų viską, kiek tik įmanoma. Kito tikslo jie neturi. Baudžiavinės santvarkos kūrėjų šutvė su kunigais kartu.
Va pagaliau konservatoriams už streikų kurstymą ir šou darymą biškuti pirštus prignybs. Už žmonių tarpusavio kiršinimus bus atseikėta.
Kodel konservams galima kreiptis o klumpakojams negalima? Kas man sita paaiskins?
@Eklektik butum lietuvos pilietis gal kas ir paaiskintu, o troliams nieks negais brangaus laiko.., komentuok rtr puslapi, tau ten issamiai paaiskins, ten moka ir besmegeniam paaiskinti
anekdotas.. , konservatoriai kremliui dirba:D(kremliaus nr1 priesas lietuvoj)
Nei viena iš parlamentinių partijų nėra šventa. Ir karbauskis & Co su savo rusiškais bizneliais, ir tie patys "konservatoriai" ir jų artimieji manau aktyviai dirba toje pačioje rusijoje. Akivaizdu, kad kremliaus nykštukas visais būdais siekia destabilizuoti ES gyvenimą (Prancūzijoje riaušės, Lietuvoje mokytojų streikas) ir neatmesčiau, kad prie šių neramumų ir Lietuvos laivo siūbavimo prisidėję veikėjai ir partinės gaujos turi visai kitų tikslų, nei Lietuvos piliečių gerovė.
@xxL Tvartelinis dar vienas isdurnejo. Baikit cia teisybe spausdinti
@xxL Devuliau koks galingas tas "nykstukas"amerikoj prezidenta isrinko, prancuzijoj betvarke padare, britonijoj nuodija, lietuva dreba tiesiog-nu zinokit geras. Gal pasikrapstykim savyje????
Visus zertvas i sibira
Konservatorius i kalejima
Ar Skvernelis ar konservatoriai, tai tas pats mėšlas. Visi jie svolačiai. Amerikos padlaižiai ir Europos sąjungos satelitai.Nėra Lietuvoje tokių politikų, kurie vestu Lietuva į geresnį gyvenimą.
@. Jan k iu isperos..tik ant rusu visas savo nuodemes kabina
@. Tu pradažna skūra nekomentuok ne savo vardu!!!
Skv*rnas griebiasi uz siaudo. Prorusiskos partijos statytinis toliau grimsta i savo kasama duobe, milicininko mentalitetas lenda kaip asilo ausys. Greiciau koncervatoriai ateitu i valdzia, nes LT visiskai nustekens sis neeilinio chamiskumo veikejas.
Visai
Pabldo
Neturikoveiktimentas
Į viršų