Rašyti komentarą...
Geriau tu pasakyk, ka padarei Lietuvai gero? Mes nieko tavo gero nenorim ir norim, kad dingtum is akyracio! Nu turek sa ygarbos, nors kiek! Tipo busiu prezidentas, fe !
@Vitaliudas Nu griuk negyvas, kokie rausiasi prie lovio ! Kuo jie nusipelne Lietuvai? Girti parseliai ! O siaube! Nu atsirinkim, zmones, kokia laime jie atnese ir kokia dar atnes ? Is bedugnes neiseisim , jei neturesim proto!
Nu sau pasiimk kompensacijas ant vaistu ir dink is ekrano ! Ar turi savygarbos, tai padaryti? Nu buk zmogus , a !
Aš niekada neisiu balsuoti visi uroda vagys melagei banditai ir jau kitokių nebus algos geros muzikui pakėlė dvidešimt eurų o patys sau dusimtus driptelna kuo tikėti kitokių nebus tos gaujos visos vienodos urodai prakeikti
Mentas “galvoja”, griūk negyvas...
tikrai sumažės. Išmirs badu
Galetu mentas tiesiai, be uzuolanku pasakyt - mieli tautieciai, vat pas mane cia buvo uzsuke tautines autoverteivu asociacijos vadovai, paverke, kad sunku jiems itikinti tautiecius pirkti ju pardavinejama metalo lauza. Buk geras, paimk is tu nesusiprateliu kiek pinigeliu ir mums.
Ponas ''Pisunai '' , laukiate Lenino ? Garbinate komunistus , o dabartiniai valstiečiai žalieji ar ne tas pats ? '' Ta pati mergytė tik kita suknytė '' ...
Skaitau ''Močiutės'' komentarą - liūdna , kad kolchozo pirmininkas aviną atidavė ... Mano tėvams atiduoti nereikėjo , prievarta atėmė arklius , karvę , grūdus duonutei ir t.t. Tėvelį išvežė Sibiran / atsisakė tarnauti sovietų karuomenėje / , mamos ''pasigailėjo '' , su naujagimiu žiemą išmetė gyventi į nekūrenamą klėtį ... Po nepriklausomybės atkūrimo visą kolchozo turtą pasidalino kolchozo pirmininkai , direktoriai , buhalteriai , fermų vadovai ir kiti valdininkai . Ir Europos paramą gavo ''buvusieji '' arba jų vaikai . Kodėl kaltinate Gerb. V. Landsbergį ?Gal todėl , kad buvusių sovietų garbintojų neištrėmė iš Lietuvos ?!
Komemtarui ''Močiutė'' - ko dejuojate , valdžioje žali valstiečiai , ar vistiek konservatoriai kalti ? Kieno dauguma seime ? Nebesiilgėkite socializmo laikų - dabar jie vėl atėjo - visos partijos , išskyrus konservatorius , raudonieji ! Pirkit raudoną vėliavą , balsuokit už Skvernelį ir laukit Putino ''pagalbos'' !
Ir aš noriu elektromobila .Tai kodėl nori gauti tamsta ,O ne aš?Trampas atsiuntė viena, ir tą kiaurom padangom Aš rašau prašymą Skverneliui.O jūs rasykite Kubiliui arba lenbzbergui
Į viršų