Skvernelis atsiprašė kadenciją baigiančių Seimo narių

Premjeras Saulius Skvernelis asmeniškai ir Vyriausybės vardu atsiprašė kadenciją netrukus baigsiančių Seimo narių už anksčiau juos lydėjusius nesutrimus.

Tai S. Skvernelis padarė ketvirtadienį Seime vykusios Vyriausybės valandos metu, kuri šios kadencijos Seimui buvo paskutinė. 

„Jeigu kas nors buvo šių atsakymų metu iš Vyriausybės narių ar mano asmeniškai įžeistas, užgautas, tai nepykite, atsiprašome visi, visa Vyriausybė. Linkime visiems sėkmės – ir naujos kadencijos Seimo nariams, ir didžiausios sėkmės asmeniniame gyvenime, naujoje veikloje neperrinktiems šios kadencijos Seimo nariams“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Jis pripažino, kad per ketverius metus Vyriausybės valandų metu opozicija ir ministrų kabinetas bendravo įvairiai.

„Per tuos ketverius metus buvo visokiausių Vyriausybės valandų – ir linksmesnių, ir liūdnesnių, ir aštresnių, ir galbūt mažiau aštrių. Tačiau noriu padėkoti už jūsų visus klausimus. Tikiuosi, kad mūsų atsakymai – jie irgi buvo įvairūs – vienus tenkino, kitų ne. Bet manau, kad tikrai to formato metu jūs išgirdote jums, jūsų rinkėjams rūpimus atsakymus“, – pridūrė S. Skvernelis.

Naujasis Seimas į pirmąjį posėdį rinksis lapkričio 13 dieną.


Rašyti komentarą...
K
Kazimieras
2020-11-05 14:16:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
S.Skvernelis dirbo puikiai- pavyzdys kurio nebuvo nuo nepriklausomybės pradžios. Dažnai girdisi kad žmones papirkinėjo pensijų didinimu, kad vaikų pinigus davė, o ne mes matėme kaip dirbo ši vyriausybė. Korupcija kuri klestėjo buvo ardoma, atsakomybė, reiklumas sau ir Lietuvos žmonėms pagirtinas. valstybinių įmonių valdyme siekant efektyvumo, o jei konservatoriai būtų netrukdę ir ne šmeižę nepagristai.
Atsakyti
-6

V
Vita
2020-11-05 18:14:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėkojame ponui Skverneliui , jo dėka viskas vyko tobulai . Ačiū šiai vyriausybei jums rūpėjo ir paprasti žmonės .
Atsakyti
-5

F
Feliksas
2020-11-07 02:46:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuoširdus ačiū!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų