Skvernelis apie Karbauskio pasitraukimą iš postų Seime: sprendimas visiškai logiškas

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis logišku vadina „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio sprendimą trauktis iš pareigų Seime artėjant parlamento rinkimams.

„Aš manau, kad sprendimas argumentuotas ir yra visiškai logiškas, nes tas „administracinis“ darbas Seime tiek būnant frakcijos seniūnu, tiek komiteto pirmininku užima daug laiko, o, kiek jau suprantu, partijos rinkiminė strategija bus kuo daugiau bendrauti su žmonėmis“, – žurnalistams trečiadienį sakė premjeras.

R. Karbauskis praėjusią savaitę pranešė, kad trauksis iš Seimo kultūros komiteto pirmininko ir frakcijos seniūno pareigų.

Jis taip pat paskelbė, kad vesti partijos sąrašą Seimo rinkimuose bus siūloma S. Skverneliui.

S. Skvernelis sakė dar nepriėmęs sprendimo, ar pats dalyvaus rinkimuose, ir pabrėžė, kad dėl pirmojo numerio sąraše sprendimą turės priimti partijos taryba. 

„Kad pasiūlymo nebuvo, buvo tik pasvarstymas ir pamąstymas, pasirodo. Mano pamąstymų kol kas kitokių nėra – ką aš anksčiau buvau sakęs, tą galiu pakartoti. Tai dar ankstyva, ne laikas ir tai sprendžia ne Ramūnas Karbauskis, o partijos taryba“ , – žurnalistams sakė premjeras.

„Noriu priminti 2016 metus, kai tapau sąrašo numeris vienas, reikėjo kalbėti tarybai, pristatyti ir programines nuostatas, ir tikslus, ir taryba tada balsavo. Beje, nevienbalsiai“, – pridūrė jis.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų