Rašyti komentarą...
Mažeikiu naftoje prie Sovietu valdžios darbininkams duodavo pieno darba vertino kaip kenksmingomis salygomis.Prie laisvos Lietuvos valdžia padarė tirimus ir atseit nėra oro užterštumo tiesiog kurortas .
Atėjo geras oras, reikia būtinai sugadinti nuotaiką. Rasykite, kad žmonės važiuotų į mišką kvėpuoti grynu oru
Sakau kad jauciau, kad oras smirdejo..... ko is anksto nepranesat ? Ko miegat žurnaliugos ? Kai taip tai nesvarbias nesamones kaip Siegele ar Merūniene tai iškart rašinėjat...... ir nė kiek negėda apie tokias rašinėt .
Skubus pranešimas?šiandie15 o paskelbta13 d rugsėjo įdomus blefas
Viskas aišku,reikia visiems sėsti į elektromobilius?nes labai jau daug kietųjų dulkiu
@Lordas Ar žinote kas bus su elektromobiliais, kiek tužterš gamtos nuo sunkių baterijų. Baterijų tuojau bus kalnai ir kaip jas sutvarkys, šito niekas neskelbia.
Sakykit teisybe - dega bombar.duojami grudu sandėliai Dunojaus deltoje, ir kai tik vėjas pasisuka iš pietryčiu, ta smarve atneša ir iki musu. Jau pusmeti ore jaučiasi sudegusio metalo ir parako kvapas, ypač per lietu, kai tik vėjas iš pietu. Karas yra karas, teršia musu planeta siaubingai.
@Geriau Nors vienas žmogus parašė teisybę. Kas sumokės už tokia siaubingą taršą.
Aplinkosaugininkai ir klimatologai laizykit landzbergiui rude
Pakėlėm akis ir matėm kas labiausiai teršė. Kas taršosmokesčio visai nemoka
as sakyc kitaip-gal geriau negyvenkite
@h gal pats ir padėsi norintiems naikinti visus netinkančius, tada gal ir nebegyvens
Ne fizikui "Karolis" - viskas, ką paleidi bet kokiame aukštyje, nusėda žemėn, o lėktuvai yra taršiausi iš visų transporto priemonių, nes naudoja kelis kartus daugiau kuro vienam tonkilometriui - (taip pat reikėtų nors truputį pasidomėti fizika), pažangios šalys jau draudžia trumpesnius nei 300 km skrydžius. O žemėje reikėtų mažiau sąmoningai kelti dulkes - nevežioti neuždengtų birių krovinių, valyti gatves siurbiant dulkes, o ne išpustant į šalis, remontuojant kelius susiurbti dulkes, pjaunant javus ar ariant dirvas - taip pat, be reikalo nepjauti miestų žolynų iki pat žemės, laikyti žolę ne mažesnę kaip 10 cm, nes pliką žemę pusto vėjai, žolės trupiniai taip pat yra dulkės, ir dar daug kitų faktorių

Skaitomiausios naujienos
Į viršų