Rašyti komentarą...
Kas ta futbolo federacija . Pažiūrėkit kiek seime nusikaltėlių klesti ! Baigia Lietuvą pražudyti , o čia tik futbolas !
Už pinigus ir gera ryšį galima visa valstybė kontroliuoti
Lietuvoje visa sporto sistema, įskaitant LTOK, senai veikia kaip valstybė valstybėje. Šią problemą niekas neišspręs kol galios LR asociacijų įstatymas. Būtent šiame įstatyme yra pagrindinė bėda, nes jame įrašyta, kad niekas negali kištis į asociacijų veiklą. Būtent todėl jokia institucija nenori spręsti jokių neteisėtų veikų sporto sistemoje.
Banditai yra Majauskas (apgavęs teismą); Paluckas (teistas); ir visa gauja kitų seimūnų kyįininkaujančių, korumpuotų ir nepotizmą praktikuojančių...
Sakiau, kad Vilniuje Užusienio gatvėje mafija įkūrė nelegalų stadioną iškirte valstybinį mišką. Yra įrodymai.Ko dar reikia? Tik kreipkitės į AM ir prokuratūra, jei jie dar nesunaikino dokumentų.
Į storuma
Putino oligarchai su Uspaskicho orkom sukūrė valstybę valstybėje, Jeigu Uspaskichas lieps balsuoti už įstojimą į Rusiją, Kėdainiškiai nubalsuos, Prezidentui, Landzbergiui - nusispjaut. Jiems rūpi referendumai Ukrainoje, o kas dedasi panosėje - tai įdomus pasauliui nebūsi.
@Kėdainiai Sr tai tu – Kėdainių "patriotas", skundikas, šmeižikas ir melagis koncervuotas?
@Kėdainiai jei kas sukūrė valstybę valstybėje tai pirmiausia landsbergistai. Ap0simetę patriotais eina diktatūros keliu.
Kas tas Malinauskas, judas. Pardavė buvusia partija. Su judais niekas nebenori bendrauti.
Senai reikėjo šiuos futbolo funkcionierius išvaikyti už tokius rezultatus.
Į viršų