Rašyti komentarą...
Suleiskit visas tas vakcinas, tiems, kas sukure sita virusa, neieskokit serganciu, bet ieskokit kas dirbtinai kuria siuos virusus! O suradus-visas vakcinas jiems tiesiai i kakta.
lai nebando i mano privacia teritorija ateiti ispirdolinsiu lauk tuos zmoniu zudikus.
Ti atvažiuokit su nuodais, pasitiksiu su šakėmis.
Nepasitikiu Šimonyte, o SAM išvis negalma pasitikėti, kažkokia neaiški organizacija pasidarius, ir iš vis neaišku nuo ko tie skiepai, jokiu atsakomybiu neprisiema, žodžių mistika
Jau visur gaudys skiepytis, vis dar milijonų "uždirbtų" mažai. Tikras manjakų šou. O valdžia per babkes, pasipelnymą žmonių nemato.
Nuo senolių pradėjo genocidą, dabar reik juos damušti
Nuo senolių pradėjo genocidą, dabar reik juos damušti
Kokie bjaurūs , chamiški žmonės tebesat ... Kokias šmeižto paskalas čia rašinėjat ! Ši liga - šis virusas yra labai kląstingas ir žiaurus . Ši liga atėjo visiems laikams . Ji gydoma , kaip ir kitos užkrečiamos ligos : džiova , gripas , niežai ir kt. Bet ne visiems laikams ! Todėl ir reikalinga skiepytis ! SKIEPYTIS ... , o ne vakcinuotis ! Va , todėl ir klaidinami žmonės . Jokie čia švakcinavimai ... Tai yra taip - ir vadinti reikia teisingai - žmogus yra Paskiepinamas Skiepu !
@vytautas lupeika Labai žinokit, Vytautai, globalistinei Lietuvos politiniai šaikai rūpi tamstos sveikata. Jūs iš to būrio, kuriems smegenys praplautos žiniasklaidos, televizijos ir politikų. Ar bandėte domėtis plačiau ir pasigilinti kas, kur, kaip? Ar patikėtumėt irgi politikais, jeigu jie įduotų virvę ir lieptų eiti pasikarti vardan sveikatos ir gerovės? Jūs akli kurmiai. Labai lengva politikams žaisti su jumis. Jūsų protu ir emocijomis.
@vytautas lupeika Žmogau ,kartais domekis ne vien tik žinesklaida
Atsineskit tuos skiepus sau prie Seimo durų.
Amerika sustabdė masinį vakcinavima, o mūsų tiek įsijaute kad nebegali sustoti. Anksčiau ar vėliau teks atsakyti už eksperimentą su žmonėmis.
Į viršų