Skausmus kentusi šiaulietė sulaukė gydytojos akibrokšto: „taip blogai, kad negalite eiti į darbą?“

Dėl galimos infekcijos į gydytoją besikreipusi moteris liko šokiruota – specialistė ne tik nesutiko gyvai priimti pacientės, svarstė, ar jai būtini vaistai, bet ir stebėjosi, kad moteris paprašė nedarbingumo pažymos. Klinikos, kurioje dirba minėta gydytoja, vadovė tikina, kad specialistės elgesys yra nepateisinamas, jai gresia nuobauda.

Įspėjame, kad tekste yra nukentėjusios moters nuotraukos.

Šiaulietė Jurgita naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad jai baisiai ištino koja, buvo sunku vaikščioti.

Dėl to ji kreipėsi į kliniką „Pirmoji viltis“, kurioje gydosi pati ir jos du nepilnamečiai vaikai.

Kai kreipėsi į gydymo įstaigą, Jurgitos koja atrodė taip:

Moters šeimos gydytoja atostogauja, tad Jurgita konsultavosi su ją pavaduojančia specialiste. Pašnekovė tvirtina, kad gyvena apie 500 metrų nuo poliklinikos, tad pasisiūlė ateiti ir gydytojai parodyti koją, nes buvo labai susirūpinusi.

„Ne, ne… Jūs negalite ateiti“, – moteriai telefonu pasakė gydytoja.

Jurgita kentė stiprų skausmą, sunkiai vaikščiojo, tad nenuėjo į darbą. Kai pasakė gydytojai, kad jai reikalinga nedarbingumo pažyma, specialistė buvo itin nustebusi.

„Tai taip baisiai jau ir yra, kad į darbą negalite eiti?“, – gydytojos pasakytus žodžius prisiminė Jurgita.

Gydytoja nebuvo linkusi Jurgitai išrašyti vaistų, tikino, kad patinimas praeis, nors gyvai neapžiūrėjo pacientės.

„Aš sakiau, kad man turbūt antibiotikų reikia, tai ji pasakė, kad, jei taip noriu pagerti, tai gali išrašyti“, – gydytojos elgesiu stebėjosi Jurgita.

Moteris pasipiktino dėl tokio gydytojos elgesio ir situaciją paviešino socialiniuose tinkluose. Į šią istoriją netruko sureaguoti vienas medikas, kuris Jurgitai asmenine žinute parašė, kad moteriai gali būti infekcinis celiulitas, tad jai reikia skubiai pasimatyti su gydytoju ir gerti antibiotikus.

Pagalbos Jurgita sulaukė ir iš Šiaulių vaistininkų. Jie apžiūrėjo moters koją, davė vaistų. Po vaistų, anot Jurgitos, jos koja nebėra tokia sutinusi ir karšta. Moteris nuoširdžiai dėkojo jai bėdoje pagelbėjusiems vaistininkams ir gydytojui.

REKLAMA

„Aš per patį karantiną turėjau problemų su kosuliu, tai mane mano šeimos gydytojas buvo pasikvietęs, apžiūrėjo, plaučius išklausė. Aš tikiu 100 proc., kad jei mano gydytojas neatostogautų, tai jis tikrai mane būtų apžiūrėjęs“, – įsitikinusi Jurgita.

Gydytojos elgesys bus tiriamas

Šiauliuose įsikūrusios klinikos „Pirmoji viltis“ direktorė Jurgita Jankauskienė naujienų portalui tv3.lt tvirtino, kad gydymo įstaigos administracija ir personalas deda visas pastangas teikti kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas.

„Nepaisant ypatingos situacijos dėl COVID-19 pandemijos, stengiamės, kad mūsų klinikos pacientams būtų teikiama visa jiems reikalinga medicininė pagalba. Stengiamės savo pacientams būti maksimaliai dėmesingi, todėl galime tik apgailestauti dėl jūsų aprašytos nemalonios situacijos“, – teigė J. Jankauskienė.

Gydymo įstaigos direktorės teigimu, Jurgitą konsultavusios gydytojos elgesys vertinamas neigiamai, todėl dėl šio įvykio bus atliekamas tyrimas ir sprendžiamas drausminės atsakomybės taikymo klausimas.


Rašyti komentarą...
I
Idiote
2020-07-23 12:24:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su galva matau negerai tai gydytojai.
Atsakyti
0

J
Jonas
2020-07-23 12:28:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grusciau tokia daktare lauk nes buka.
Atsakyti
-2

L
Laura
2020-07-23 13:16:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ir baisu ta zmogyste daktare. Pritariu Jonui. Tik lauk ta sundaktare.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų