Išsigando žmonos rūstybės: pametė daiktus, išsigalvojo apiplėšimą ir melavo policijai

Kai vieną birželio naktį policijos pagalbos prireikė gatvėje apiplėštam šiauliečiui, buvo sunku nuspėti, kaip pakryps įvykio tyrimas. O pakrypo taip, kad vyras iš nukentėjusiojo tapo įtariamuoju.

Buvo birželio 13-osios naktis, kai policija sulaukė pranešimo apie apiplėštą neblaivų vyrą. Paties nukentėjusio 30-mečio teigimu, jį, žingsniuojantį Šiauliuose, Pramonės gatve, užpuolė iš automobilio išlipę trys nepažįstami asmenys ir, į akis pripurškę pipirinių dujų bei lazda smogę į galvą, atėmė mobilųjį telefoną, cigaretes bei kuprinę su joje buvusiais 140 eurų. Nukentėjęs vyriškis teigė patyręs 448 eurų turtinę žalą. Policijoje nedelsiant buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, tačiau netrukus jis buvo nutrauktas.

Yla anksčiau ar vėliau išlenda iš maišo. Šįkart tiesa atsiskleidė irgi labai greitai. Pareigūnams vyras prisipažino, kad nebuvo jokio užpuolimo ir jokio plėšimo. Pasirodo, nežinia kur asmeninius daiktus pametęs neblaivus šiaulietis išsigando gresiančios žmonos rūstybės, todėl sugalvojo apiplėšimo scenarijų ir tikėjosi jos atlaidumo ir supratingumo.

Visgi prablaivėjusiam vyrui atmintis sugrįžo – iš policijos komisariato einančiam namo jam į galvą toptelėjo mintis, kad savo daiktus jis galėjo palikti draugo, su kuriuo išvakarėse girtavo, bute. Nuojauta pasitvirtino. Apie daiktų atsiradimą šiaulietis nedelsdamas pranešė pareigūnams. Tiesa, dabar, jau nesmagu buvo prieš pareigūnus, tad pabijojo jiems atskleisti tikrąją tiesą ir vėl pamelavo – nurodė, kad prarastus daiktus rado ne pas draugą, o vieno daugiabučio namo konteineryje.

Bet galiausiai vyras visgi prisipažino išsigalvojęs apiplėšimą bei klaidinęs pareigūnus ir papasakojo visą tiesą.

Kaip vėliau atskleidė policiją apgauti mėginusio vyriškio draugas, kurio bute abu girtavo, tą vakarą, palikęs visus savo daiktus, kompanionas išėjo parsinešti dar alkoholio, tačiau sugrįžti atgal jam nepavyko tikriausiai dėl koduotų laiptinės durų. Tada neblaivaus vyro galvoje ir prasidėjo sumaištis, kuri baigėsi rimtais nemalonumais.

Iš nukentėjusiojo įtariamuoju tapęs vyras teigia nuoširdžiai besigailintis dėl savo melo. Visgi atsakomybės išvengti nepavyks – jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą ir dėl to gresia baudžiamoji atsakomybė.


Rašyti komentarą...
B
Bobute
2020-07-07 10:56:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Melas vėją melą ir nebeaišku kur pradzia
Atsakyti
0

J
Julija
2020-07-07 11:54:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, prisivirė vyrukas košės.. Kažkada būčiau rūsčiai galvojusi- kaip taip galima?! Dabar galiu pasakyti, kad gyvenimas labai trapus, tai toks nusikaltimas kvailas, bet menkas. Nereikėtų labai jo bausti. Pakenkė jis tai labiausiai sau. Prisinervino žmogus. Policija dirbo? O jie kiek " prigrybauja"? Pridaro klaidų ir kaip žmonės, ir kaip policininkai. Ir dar gerai, jei tik klaidų..Įstatymai.. Reikėtų apskritai žiūrėti į viską paprasčiau. Tačiau žmogus, kuris nenori skaudinti savo žmonos, vargu ar yra blogas.
Atsakyti
0

j
jo
2020-07-08 08:40:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na sunkus tas gyvenimas. Maži bijome tėčio, mamos.Užaugame bijome žmonos, uošvienės. . .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų