Skaudus savaitgalis Lietuvoje: žuvo 8 žmonės – paviešintos tragiškos detalės

Šventinis savaitgalis Lietuvoje palydėtas baisiomis tragedijomis.

28

Šventinį savaitgalį per gaisrus Lietuvoje žuvo 3 žmonės, dar 6 apdegė ar apsinuodijo dūmais.

Ugnyje žuvusiųjų skaičius šiemet jau perkopė 100. Iš viso šiemet gaisruose jau žuvo 101 žmogus, pernai per tą patį laikotarpį – 100.

Per praėjusias 5 paras šalies ugniagesiai 135 kartus vyko gesinti gaisrų ir atliko 187 gelbėjimo darbus, skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Vėlų penktadienio vakarą gautas pranešimas, kad Kaune, J. Naujalio gatvėje, iš vidinės kiemo pusės atvira liepsna dega medinis dviejų aukštų apleistas namas. Ugniagesiams patekus į pastato vidų, prie laiptų į antrąjį aukštą rastas smarkiai apdegęs vyro kūnas. Gaisro metu išdegė 100 kvadratinių metrų pastato.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje ugniagesiai skubėjo gesinti butą – gaisro priežastis nustebino

Sekmadienį apie 10 val. ryto, Joniškio rajone, Jaučiūnų kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Iki atvykstant ugniagesiams, jo stogas buvo nudegęs ir suvirtęs į vidų. Namo viduje ugniagesiai rado smarkiai apdegusį 90-ies vyro kūną. Gaisro metu nudegė namo stogas, perdanga, išdegė du kambariai.

Antradienį ugnis nusinešė dar vieno vyro gyvybę. Apie 10.30 val. Klaipėdoje, Dvaro gatvėje esančiame garaže, ant lovos rastas smarkiai apdegęs 61 metų vyro kūnas. Gaisro metu apdegė automobilis BMW, savos gamybos šildymo krosnis ir kiti daiktai.

Penktadienio vidurnaktį, Kaune, Saulės gatvėje, viename iš butų daugiabutyje, degė lova. Išlaužę duris, iš dūmuose skendėjusio buto ugniagesiai išnešė sąmoningą, dūmais apsinuodijusį 63-ejų metų vyrą. Jis buvo perduotas medikams.

Šeštadienio rytą Kaune, S. Žukausko gatvėje, daugiabučio bute ant viryklės pridegė puodas. Dūmais apsinuodijusį vyrą medikai išvežė į ligoninę. Apdegė ir aprūko virtuvės lubos. Gaisro priežastis – neatsargus žmogaus elgesys.

Tą pačią dieną ugniagesiai skubėjo ir į S. Fino gatvę, Vilniuje, kur apleisto gyvenamojo pastato viduje degė kibiras su šiukšlėmis. Iš pastato ugniagesiai išvedė 24-erių ir 27-erių vyrus. Dėl apsinuodijimo dūmais jie buvo išvežti į ligoninę.

REKLAMA

Gruodžio 23-iosios popietę Kaune, Islandijos plente esančiame garaže, degė automobilis „Mazda“. Gaisro metu nukentėjo garažo nuomininkas. Jis dėl nudegimų buvo išvežtas į ligoninę. Ugnis apgadino ir šalia esančiame garaže stovėjusį automobilį BMW 530.

Dar vienas vyras nukentėjo antradienį apie 7.30 val. gaisras kilo Šilalėje, D. Poškos gatvėje esančiame daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, kambaryje nuo žvakių užsidegęs žurnalinis staliukas jau buvo užgesintas. Gaisro metu sudegė staliukas, nešiojamasis kompiuteris, apdegė sofa, kilimas ir dalis grindų. Apsinuodijęs dūmais 28-erių metų vyras išvežtas į ligoninę.

Per ilgąjį savaitgalį keliuose žuvo 5 žmonės

Per ilgąjį savaitgalį avarijose Lietuvoje žuvo 5 žmonės – 3 pėstieji ir du keleiviai, pranešė Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Neblaivūs vairuotojai, pirminiais duomenimis, dalyvavo 7 eismo įvykiuose, juose sužeisti 7 žmonės (2 neblaivūs vairuotojai, du kiti vairuotojai, 3 keleiviai).

Gruodžio 22-27 dienomis policija sulaikė 173 neblaivius vairuotojus, 111-kai gresia baudžiamoji atsakomybė, nes jų organizme aptikta daugiau nei 1,5 promilės alkoholio.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kraupi avarija Lentvaryje: jauna mergina žuvo, keturis asmenis gelbėja tarnybos

Gruodžio 22–24 dienomis šalies keliuose įvyko 43 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 2 eismo dalyviai: Sužeisti 52 žmonės, tarp kurių 6 nepilnamečiai (3 pėstieji ir 3 keleiviai). Įvykiuose nukentėjo: 18 vairuotojų, 18 pėsčiųjų (iš jų 11 – pėsčiųjų perėjose) bei 16 keleivių.

Esant šlapiai kelio dangai įvyko 21 eismo įvykis: žuvo 1 žmogus, 31 sužeistas.

18 atvejų, kai transporto priemonės užvažiavo ant pėsčiųjų (žuvo 78 metų pėsčiasis, 18 šių eismo dalyvių sužeista); 12 atvejų, kai transporto priemonės susidūrė (1 keleivė žuvo, 20 žmonių sužeista).

Gruodžio 25-26 dienomis žuvo 3 eismo dalyviai, sužeisti 25 žmonės, tarp jų – 7 nepilnamečiai (6 keleiviai, 1 vairuotojas). Įvykiuose nukentėjo 14 keleivių, 6 vairuotojai ir 5 pėstieji (iš jų 4 – pėsčiųjų perėjose).

REKLAMA

Esant šlapiai kelio dangai įvyko 17 eismo įvykių: žuvo 3 žmonės, sužeista 19.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų