Skandalas Lazdynų ligoninėje: kas kaltas dėl susižalojusios senolės?

Lazdynų ligoninę krečia skandalas – po Žolinės aplankę į šią gydymo įstaigą pakliuvusią devyniasdešimtmetę, giminės rado ją su praskelta kakta ir mėlynėmis ant įvairių kūno vietų. Ligoninė ginasi, esa močiutė pati iškrito.

Tačiau giminės turi įtarimų, kad moteris buvo prastai prižiūrėta ir vardija įvairias priežastis, kodėl ligoninės personalas šventinę dieną ne tik jų giminaitei bet esą ir kitiems ligoniams skyrė mažai laiko. „Į kiemą galėsim vėl greitai eiti. Atsimeni,vaikščiojom. Galėsim vėl eiti, gerai?“, - drąsindama devyniasdešimt penkerių prosenelę ašarų neslepia Ieva.

Mergina negaili karčių žodžių ligoninės personalui, kurie pasak jos neprižiūrėjo močiutės, ir ši greičiausiai susižalojo nukritusi ant žemės. Šeimai labiausiai įtarimų kelia kraujosrūvos įvairiausiose kūno vietose, ir nubrozdinimai galvos srityje.

„Sako ji daug šaukė. Šaukė ilgai niekas neatėjo. Paskui nutilo, ir po kiek laiko kai nutilo, pagalvojo kodėl nutilo ar ką, ir paskui čia pacientai kurie... pamatė, kad jau bėga su kraujo maišeliais čia. Su kita įranga“, - pasakojo močiutės žentas Petras Svirnelis.

Lyg to būtų ne gana, apie incidentą giminėms ligoninė pranešti nė nesivargino – sužalotą močiutę žmonės rado atvažiavę aplankyti.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2016-08-19 23:45:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ten prižiūrės?! Argi rūpi tokie ligoniai kam nors? Kaimynas klubo sąnario keitimo buvo ir 100 litų įteikęs už priežiūrą. Kas iš to, sako mažai daviau ko gero. Įkišdavo galvą pro duris, paklausdavo ar viskas gerai ir išeidavo. Paliko prie lovos nepriėję apžiūrėti... Pinigus mielai ima, bet darbo dirbti nenori.
Atsakyti
0

l
ligos pasekmės
2016-08-20 12:16:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prie tokios ligonės turėtų kas nors iš giminių pabudėti. Na negali personalas kiekvieną sužiūrėti, nes ne po vieną pacientą turi. Mano mama buvo šioje ligoninėje, kai tik pateko po insulto. Dar pati vaikščiojo. Jai buvo parodytas mygtukas, kurį paspaudus reikia iškviesti darbuotoją. Bet vieną kartą keliantis eiti į tualetą ji savo jėgų nebesuprato ir krito ant nosies. Atėjau sekančią dieną ir vaizdas buvo panašus į šios močiutės. Personalas paaiškino, kas kaip buvo, ir palatos ligonės papasakojo. Vėliau buvo uždėti lovos šonai, kad pati nebeliptų. Liga progresavo. Tikrai nepuoliau kaltinti personalo. Tiesiog nei aš negalėjau pagalvoti, kad savarankiškas buvęs žmogus gali taip staigiai nebesuvokti savo galimybių.
Atsakyti
0

e
egle
2016-09-06 12:16:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Numire senole. Valio ligoninei zu gera prieziura
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų