Rašyti komentarą...
Pagirtinas STT darbas. Būtų malonu, kad ir dabartinius Koronės machinatorius pručiyptų. Aš, nekalbu apie Billi Geitcą. Aš, apie vietinius. Kurie užsidirba iš kaukių, niekinis testų. Ir kažkokio birzgalo, pavadinto "vakcina".
A TAI NAUJIENĄ PARAŠĖ !!!!! ŽMONĖS TAI ŽINO JAU 10 METŲ !!! DAR PAMIRŠOT VALDŽIĄ DARAŠYT, JIE IŠ BENDRO LOVIO MINTA - MEDIKAI SU VALDŽIA ,VIENA GAUJA. TIK MEDIKAI GREIT UŽMORŠO TEISINIUS DALYKUS, KAIP HELSINKIO IR NIURNBERGO ĮSTATYMUS !!!!
@Nuomonė Cia menkniekis. Kur Masiulis su 200 tuks?
Tik labai gaila, kad nėra paviešinta farmacijos bendrovė ir pavardės tų medikų, kurie dalyvavo šioje veikloje. Negalima tokių dalykų slėpti nuo Lietuvos žmonių!

O kas pasikeitė? Medikai gauna pelnytai uždirbtą atlyginimą? vyresni medikai gyvena kukliai,nes nemačiau namų,kurortuose vilų ir t.t..Ko nepasakyčiau apie jaunuosius medikus,kurie čiumpa jautį už ragų: t.y. prisiima paskolų ir tada bėgioja iš vieno darbo į kitą tuo pačiu darbo metu.Taip apvogiami pacientai ,nes stokoja laiko. Tai čia kyšis tik pats sau.

@medikams Jus ir nematysit nei vilu kurortuose, nei namu didzausiu, nei rolsroisu, tiesiog nematysit ir tiek:)
Nu va, sventuoliai medikai, kaip galima tiketi medicina, po tokiu fintu, kaip galima tiketi reklamuojamais skiepais?Jei nieko nereiskia Hipokrato priesaika...
@vaje Nusiraminkit. Cia ne kysis o dovana. Galvokit apie Masiuli 200 tukst.

Į viršų