Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Ne krūvius didinti o atlyginimą reikia didinti kažkokių lengvatų suteikti į rajonus mokytojams gyvenama plata suteikti kas neturi kur apsistoti na kazka daryti , o ne kiekvienais metais tas pats pries Rugsėjo 1-ma.pagarbą rodyti tai prestižinę specialybę
@1
Tai kad jau ir taip trečdalis biudžeto švietimas suryja.
vaikai bėga iš mokytojos klasės, lieka tik 7, tai daug pasako apie pedagogės veiklą.
Chatgpt 6.9 versija
SLAVA HEROJAMS
svarbios aktualijos!!!
`
Kai genocido vykdytojai važinėja eLeR-oje registruotomis mašinomis..
MALINAUSKO ir jo košerinių PIDRIJOTŲ ISTERIJA • 2025 rugpjūčio 24 d.
youtu . be/kX6d-Y9bW0o
`
Kai genocido vykdytojai važinėja eLeR-oje registruotomis mašinomis..
MALINAUSKO ir jo košerinių PIDRIJOTŲ ISTERIJA • 2025 rugpjūčio 24 d.
youtu . be/kX6d-Y9bW0o
Ingusia tau geriausia pora yra CARLOS RIVERA MEKSIKIEČIŲ ATLIKĖJAS LABAI PATINKA RENATAI IR INGUNKAI PINDUNKAI!
Jums RENATA Į PORĄ TIKTŲ FERNANDO COLINGA TURTINGAS BIČAS TIK 66 METAI. UŽ TAT KIEK PINIGŲ TURI. VEDĘS VYRAS NEKLIUTIS GALIMA PASTUMTI KAIP BALDĄ!.
IŠ MEKSIKOS. INGA ŠULIAKAITĖ GI ŪBAGĖ YRA KAM TOKIA JUMS IŠ VISO. JAU DABAR TV3 SUPYKS UŽSISĖS 100 METŲ. KENKS BE GAILESČIO. OI INGA ŠPINGA IŠVERSTAAKĖ PIENBURNĖ TU BEJAUSMĖ ŽVAIRAAKĖ IŠGAMA. INGUSIA INGUSIA APŠIKTA TU BŪSI!!!
IŠ MEKSIKOS. INGA ŠULIAKAITĖ GI ŪBAGĖ YRA KAM TOKIA JUMS IŠ VISO. JAU DABAR TV3 SUPYKS UŽSISĖS 100 METŲ. KENKS BE GAILESČIO. OI INGA ŠPINGA IŠVERSTAAKĖ PIENBURNĖ TU BEJAUSMĖ ŽVAIRAAKĖ IŠGAMA. INGUSIA INGUSIA APŠIKTA TU BŪSI!!!
Matematiką moko bet kas nesigebėdami išaiškinti, paaiškinti mokiniams. Vadinasi yra neparuošti tam darbui. Paruoštų neturime, tai dėsto kokį mėnesio kursą praėję visai kitų sričių specialistai. Aš taip manau, nes visiškai absurdas jau mokyklose. Dėstytojų ir mokytojų nėra, programos labai abejotinos ir toms pačioms kai kurioms vadovėlių nebuvo. Ar jau bus? Klausimas. Bet kadangi reikia Leopardų ir 10 metų remti Ukrainą - velniop tas lietuviškas mokyklas ir vadovėlius. Juk moralės politika, kurią užvedė sorošiniai landsberginiai yra aukščiau visko. O nepritariantys- vatnikai bei putinistai. Tokią Lietuvą mes kūrėme? Praktiškai jau nebėra ką ginti. Viskas parduota, viskas ne mūsų. Namus dar atims ir pasibaigs ta Lietuva.
Skambina varpomis?
@Pavarde
Birka
@Hi hi
Kas ta birka? O ji valgoma?
Vis gasdino,kad eilė už durų stovi norinčių mokyt vaikus.Tai kur tos eilės?Visas buvusias valdžias laikas sodint už grotų,už sugriautą mokymo sistemą
@Rici
kad siandien dar rase truksta beveik 500mokytoju...
@Rici
Suklydot eilė yra tik į seimą ir valdžios institucijas
Skambina pavojaus varpais: mokytojams vis didinami krūviai, bet greitai tai nebeveiks