Nors pirminės apžiūros metu ant mirusiojo kūno smurto žymių nerasta, daugiau vaikino žūties aplinkybių turėtų paaiškėti po išsamios teismo medicinos ekspertizės. Luko Grikšo palaikai išvežti į Vilnių, juos tirs patyrę ekspertai, informuoja „Lietuvos rytas“.

Balsas.lt primena, kad ketvirtadienį rasti 18-mečio panevėžiečio gimnazisto Luko Grikšo palaikai. Jo kūnas buvo aptiktas Nevėžio upėje, netoli Panevėžio miškų urėdijos. Jaunuolį ištraukė narai, iškirtę upėje eketę.

Vaikinas dingo šeštadienį apie 2 valandą nakties Panevėžyje, grįždamas iš bendraklasių vakarėlio. Kas atsitiko po to, kai draugai išlaipino Luką degalinėje, nebuvo žinoma. Pareigūnai tikrino kelias dingimo versijas.

Gimnazisto nuotraukas bendraklasiai buvo išklijavę visame mieste. Savaitgalį jaunuolio ieškojo policijos pareigūnai su tarnybiniais šunimis. Vėliau kinologų pagalbos buvo atsisakyta, nes gausus sniegas trukdė keturkojams tęsti paiešką.


Rašyti komentarą...
n
noname
2012-12-21 22:27:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta tėvams ir artimiesiems.
Atsakyti
-1

A
Arturas
2012-12-21 21:43:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar tik ne per daug skalambijama cia? jau per daug. rastas negyvas, lai tiria pareigunai, istirs, toliau teismas arba ne. turtingu teeveliu vaikelis tai cia sensacija, daugiau nei zmogus. mano gatveje pasikore 20metis vakinas. kur straipsniu susnis? kuo jie skiriasi? va ir socialine lygybe jums ponaiciai.
Atsakyti
-13

s
sostine
2012-12-22 00:57:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu istikro gerai kad tirs expertai,nes aplinkybes dingimo istikro kazkokios keistos,tik idomu ar kiekvieno musu dingima tirtu expertai?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų