Rašyti komentarą...
kokia čia gali būti prievarta, šeima pat
kokia čia gali būti prievarta, šeima pat
alda
o kaip tėvas žindys vaikelį
kiek tie prisiplakėliai - ir netikri krikščionys, nes jų nuostatos yra nekęsti žmogaus, ir laisviečiai nuo įsipareigojimų savo šeimininkams Lietuvos žmonėms , ir lieberiai (buvo tokia dešra iš atliekų), gers žmonių kraują?
buvo laikai kai niekas nemokėjo jokių išmokų buvo išmoka prieš dekretą ir po ir vaikų buvo daug, pas mus yra lepinama užsienyje 6-8 mėn.ir eik į darbą dar ir vaikus reikia nuvesti į mokyklą parsivesti, tas mokinys jau didesnis už tėvus.
o tai kaip vyras žindys vaiką, paaiškinkite
@Žindytoja Tai galimai kitu galu?!
Valdantieji jau visiškai suįžūlėjo !!! Negana to , jog yra reguliuojama kada,kur ir kiek dirbti bei uždirbti , jau pradės kištis ir į ŠEIMOS REIKALUS ...??? Ar ne perdaug norite apžioti , PONAI ?Jei šeima turi vaikų,jais rūpinasi,auklėja ,tai kokio velnio pradėsite reguliuoti vaiko priežiūros trūkmę ŠEIMOJE ? Tai jau kažkokios "putinizmo" apraiškos,nes labai ryškėja noras visiškai viską kontroliuoti ir versti daryti taip , kaip kažkoks "NUKVAKA" sugalvojo. Jei sudarinėjate GRAFIKUS kada tėtis ar mama turi sūpuoti vaikelį ,tai gal pabandykite sureguliuoti GAIDŽIŲ GIEDOJIMO LAIKĄ bei trūkmę, karvėms pasakykite,kada duoti pieno o SAULEI paliepkite tekėti ir leistis pagas JŪSŲ pageidavimus. Dar betrūko ,jog pradėsite nurodinėti kada tėtei su mama gultis į lovą,kad sėkmingai vykdytų "demografinius" planus,kaip kažkadaise vykdėme "Piatiletkas" arba "Semiletkas"...ATSIBUSKITE ,jei sėdite ne savo vietoje ir ne savo rogėse-yra pasirinkimas eiti "šieno ravėti"...
@Antanas Cia zakonas atsizvelgiant i tai kad greitu laiku du princai gales isivaikinti .. ir abu nores atostogu . Ir tada zskonas labai net logiskas

Vyrai visaip bando isvengt atsakomybes. Paskui kankinies su mama, kuri neigali tapo po gimdymo, o tevas issiskyre ir pabego. Vyram tik malonumai, o moterim vienos problemos per juos.
@Chilfree Tai tu nuo vyru kuo toliau ... Kad nebutu bedu .,
Teisingai, vyrai privalo rupintis savo gaminiu. Kiek tokiu vaidinanciu, kad p rezikas spaudzia uzstato vaika ir paskui palieka, nenori rupintis savo gaminiu. Tik per vyrus moterys nescios, jie privalo kankintis su kudikiu, kaip ir moterys, nes per gerai ir lengvabudiskai se klina visas meluodami. Jei vyrai gimdytu, tai isvis gal 20% zmoniu zemeje liktu ir s ekso visi vengtu is tolo.
@Childfree Man vaikai džiaugsmas, o ne vargas. Iš tikrųjų, vaikas yra abiejų, bet versti įstatymu užsiimti vaiko priežiūra yra kažkoks marazmas. Prievarta nesukuria gražių dalykų, bent aš taip manau. O tokie "pagelbėjimai" iš viso atims norą tų vaikų turėti.
@Childfree Kai nemoki skaiciuoti iki 28 ar 31 dienos ir padalinti per puse ir zinoti kada pas tave vaisingos dienos tai belieka stumti ant vyru . Tamstos neisprusimas tai ne vyro o tavo mamos kalte.
@Dab Mano vyras net suskaičiuoti mokėjo.
@Childfree Jei tau vaikas gaminys, gal tu kokia paprastutė.
Neturiu vaikų ir nežinau ar turėsių. Visos moterys kiek bandžiau susipažinti mane atstumė. Tai jau pradėjau dėt skersą.
P. S. Vyrai netraukia.
Vienu žodžiu demografija toliau gerės.
Į viršų