Sinoptikų žvilgsnis į savaitgalį: kai kur žnaibysis šalna, kai kur šildys saulė

Penktadienį po šalies padangę klajojo pavieniai lietaus debesys, buvo vietų, kur nupylė trumpai, bet smarkiai. Sinoptikai teigia, kad artimiausią naktį ir lietaus, ir ne lietaus debesys tirps. Visgi kai kur gali palyti iki pat ryto. Vietomis suboluos rūkas, o Žemaitijoje gali pasižnaibyti šalnos.

Šeštadienį ryte rūkas gana greitai išsisklaidys, atmosferos slėgis kils, dangus šviesės ir netgi giedrysis, ypač šalies vakaruose ir šiaurėje. Tačiau kitur debesuotumas išliks ir kai kur netgi palynos, tik jau visai nedaug.

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai šviesės. Nakties pradžioje palis daug kur, bet vėliau vakaruose ir šiaurėje ims giedrytis, ten bus šalnų. Kitur dar gali palynoti. Dieną irgi panašiai – palynoti gali pietuose, pietryčiuose, kitur net ir saulė nušvis. Atvės: naktį vyraus 1–2 laipsniai šilumos. Žemaitijoje labai tikėtinos šalnos, dieną vyraus 6–8 laipsniai šilumos", – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienio naktį lietaus jau nebus, dieną kai kur truputį palis. Naktį vyraus jau menkas šaltukas, dėl to gali sublizgėti ir plikledis, o dieną temperatūra kils iki 7 – 9 laipsnių šilumos. Pirmadienį gali būti ne tik lietaus, bet ir menkų kritulių. Kitaip tariant, iš kurio nors žemai plaukiančio debesies gali nukristi net ir vieniša šlapia snaigė. Naktį jau vyraus 1 – 3 laipsniai šalčio, tik prie pat jūros bus menka šiluma, o dieną temperatūra kils iki 5 – 7, prie jūros bus apie 8 laipsnius šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų