Sinoptikas apie Naujųjų orus: „Beliks tiktai jais pasidžiaugti“

Trečiadienį orai mums pateikė nuostabią dovaną – diena buvo rami, graži, saulėta ir šilta. Tad kokie orai bus paskutinę metų dieną ir ko laukti naujametinę naktį.

Orus Europoje vis dar lemia ir lems didelė kelis atskirus centrus apjungianti žemo slėgio sritis. Jos apimtuose plotuose orai labai nevienodi. Vakaruose iš šiaurės į pietus plaukia vėsus oras. Apsukęs platų lanką jis priartės ir prie Lietuvos. Tačiau ir iš pietų kylanti šiluma dar nesitrauks. Be to, čia bus ir šiek tiek kritulių. 

Šiandien Lietuvoje orai labai nudžiugino – daug kur bent neilgam nušvito saulė. Bet buvo ir lietaus. Artimiausią naktį orai bus jau debesuoti, pragiedrulių nebus. Kurį laiką bus kritulių – jie pasirodys beveik visur. Vyraus lietus, kai kur su šlapiu sniegu. Daug kur suboluos rūkas, kai kur bus slidu dėl plikledžio. 

Rytojaus rytas bus ramus, bet vietomis tvyros gana tirštas rūkas. Jis sklaidysis pamažu. Diena bus irgi labai rami, vietomis net gana šviesi. Visgi kai kur negausiai lynos arba kris dulksna. Vakarinėje šalies pusėje vietomis plikledis. 

„Kitaip tariant, artimiausią parą vyraus ramūs orai. Naktis debesuota, daug kur palis, kai kur su šlapiom snaigėm. Daug kur suboluos rūkas, vietomis tirštas. Kai kur plikledis. Dieną kritulių beveik nebus, tačiau vietomis liks plikledis ir boluos rūkas. Jam sklaidantis, galima menka dulksna. Naktį rytinėje šlies pusėje bus iki 2 laipsnių šilumos, vakarinėje – iki 2 šalčio. Tokia pat temperatūra išliks ir dieną“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Naujųjų metų naktį orai bus labai ramūs, beveik be kritulių. Gali nukristi kelios snaigės, šalies vakaruose bus plikledžio, kai kur rūkas. Vyraus 1–3 laipsniai šalčio. Dieną vyraus menkas debesuotumas, tirštesnis tiktai šalies rytuose. Čia truputį pasnigs. Dieną irgi vyraus 1–3 laipsniai šalčio, kai kur apie 0. Šeštadienį orai irgi ramūs, daug kur pasnigs – pirmiausia vakarinėje šalies dalyje. Naktį vyraus 3–5 laipsniai šalčio, dieną bus nuo 1 laipsnio šalčio iki 1 šilumos. Sekmadienį kritulių labai mažai, naktį nedidelis šaltukas, dieną bus apie 0 laipsnių. 

REKLAMA

„Ką gi, metų sandūra atneš švelniai žiemiškus orus, beliks tiktai jais pasidžiaugti“, – pridūrė jis.

Tuo metu Romoje rytoj saulėta ir 11 laipsnių šilumos, tokie pat orai ir Barselonoje. Paryžiuje debesuota ir 6, Londone saulėta ir po nakties šaltuko bus 2 šilumos. Berlyne gražūs orai ir 3 šilumos, Varšuvoje rūkas ir 1 laipsnis. Į rytus nuo Baltijos orai permainingi, tačiau kritulių bus mažai. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų