Sinoptikai: karštis sugrįžta, kai kur kepins 30 laipsnių kaitra

Lietuvoje penktadienį vyravo gražūs orai, bet šalies šiaurėje neblogai palijo. Šį vakarą visi debesys sparčiai tirps, apie vidurnaktį nukris paskutiniai lietaus lašai, visur išsigiedrys, sako sinoptikai.

52

Šeštadienį numatoma rami menkai debesuota ir saulėta diena, lietaus nebus.

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karštis užklupo Lietuvą

Oras šiąnakt atvės nevienodai – šiaurinėje šalies dalyje, prieš patekant saulei, bus apie 11–13 laipsnių, pietinėje liks 13–15 laipsnių šilumos.  Įdienojus vyraus 25–26 laipsniai šilumos, bet kai kur gali įšilti ir iki 27–28 laipsnių.

„Kitaip tariant, šeštadienį orai bus puikūs. Šį vakarą kur nors dar truputį palis iš pavienių debesų, bet jie tirps ir dangus giedrysis. Rytoj numatoma rami, graži, saulėta diena, įdienojus vyraus 25–26, vietomis iki 28 laipsnių šilumos“, – teigė sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienį lietaus tikimybė menka, orai vėl bus menkai debesuoti, dieną saulėti. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 14–16, prie jūros bus apie 19 laipsnių, dieną šils iki 26–28, kur nors ir 29 laipsnių šilumos.

Pirmadienį kai kur, labiau tikėtina, kad šalies rytuose, gali nulyti neilgai trunkantis ir negausus lietus. Bus dar šilčiau nei sekmadienį – naktį atvės iki 17–19, dieną šils iki 27–29 laipsnių, kai kur gali būti ir apie 30. Kitos savaitės pradžia irgi bus karšta.

 


Rašyti komentarą...
R
RimaBar
2021-07-30 22:46:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo,,kad Kalėdas galime sutikti su šortais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų