• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino pasaulio čempione sekmadienį tapusią plaukikę Rūtą Meilutytę.

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino pasaulio čempione sekmadienį tapusią plaukikę Rūtą Meilutytę.

REKLAMA

„Įdėmiai stebėjome Lietuvos plaukikų startus šiame svarbiame pasaulio čempionate. Ši pergalė tikrai pripildė džiugesio ne tik sporto entuziastų širdis, bet ji labai brangi visai Lietuvai.

Nuoširdžiai sveikinu šia įsimintina proga ir linkiu, kad tavo, Rūta, sportinį kelią toliau lydėtų Lietuvos himno garsai“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

Lietuvos plaukikė R. Meilutytė Katare vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate iškovojo aukso medalį.

R. Meilutytė pasaulio čempione tapo moterų 50 metrų plaukimo krūtine finale, kur minėtą atstumą įveikė per 29,40 sekundės.

Lietuvos plaukikė pasaulio čempionė minėtoje distancijoje tapo trečią kartą. Anksčiau aukso medalius 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje R. Meilutytė iškovojo 2023 ir 2022 m.

Eik velniop šimonyte
Šaunuolė rūtelė!!!!
Kiek seimo gudragalviai ištaškę tūkstančių, atiduotų tuos pinigus sportininkams, kurie tampa pasaulio čempionais, savo sunkiu darbu įrodę ką gali. Dėka jų Lietuva skamba pasaulyje. Mūsų plaukikė Rūtelė viena žymiausių Lietuvos garsintojų. Ji tikrai nusipelno ne tik pagarbos, bet ir sakyčiau stambios pinigų sumos.Ne kiekvienam lemta tapti triskart pasaulio čempionu ir t.t.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų