pasaulio čempionė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pasaulio čempionė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pasaulio čempionė“.

Šimonytė sveikina pasaulio čempione tapusią plaukikę Meilutytę: ši pergalė labai brangi visai Lietuvai

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino pasaulio čempione sekmadienį tapusią plaukikę Rūtą Meilutytę. „Įdėmiai stebėjome Lietuvos plaukikų startus šiame svarbiame pasaulio čempionate. Ši pergalė tikrai pripildė džiugesio ne tik sporto entuziastų širdis, bet ji labai brangi visai Lietuvai. Nuoširdžiai sveikinu šia įsimintina proga ir linkiu, kad tavo, Rūta, sportinį kelią toliau lydėtų Lietuvos himno garsai“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

Į Lietuvą sugrįžusi pasaulio čempionė Meilutytė atsakė, ar dalyvautų olimpiadoje kartu su rusais

Rūta Meilutytė grįžo į Lietuvą. Pasaulio plaukimo čempionate du aukso medalius iškovojusi ir tris rekordus pagerinusi kaunietė Vilniaus oro uoste nusileido ketvirtadienį dar prieš vidurdienį. Fukuokoje (Japonijoje) vykusiame pasaulio plaukimo čempionate R. Meilutytė iškovojo aukso medalius 50 m ir 100 m plaukimo krūtine rungtyse, taip pat pagerino 50 m krūtine pasaulio rekordą, kai distanciją perplaukė per 29,16 sek.
344 2023-08-03

Dopingo testas smogė lietuvei – praras dvigubo ultratriatlono pasaulio čempionės vardą

Tarptautinė ultratriatlono asociacija pirmą šių metų žiemos dieną sportininkams išplatino pranešimą, kuriame – Lietuvos sportininkę pribloškusi naujiena. Paaiškėjo, kad dar šiais metais pasaulio čempione tapusios Alinos Rancevos dopingo testas – teigiamas. A. Ranceva šią vasarą Panevėžyje vykusias dvigubo ultratriatlono varžybas, kurioje reikėjo nuplaukti 7,6 km, dviračiu numinti 360 km ir nubėgti 84 km, įveikė per 25 val. 40 min. ir užsitikrino pasaulio čempionės vardą.
2019-12-04

Pasaulį palikusios čempionės tėvo išpažintis virpina širdį: ženklų buvo daug

Pirmadienį visą Jungtinų Amerikos Valstijų (JAV) sporto bendruomenę sukrėtė šokiruojanti žinia. Triskart pasaulio dviračių treko čempionė, daugkartinė prestižinių turnyrų prizininkė, 23-ejų amerikietė Kelly Catlin buvo rasta negyva savo namuose. Savo dukrą be gyvybės ženklų radęs tėvas netrukus pasidalino ženklais, kurie galėtų būti pavojaus signalu artimiesiems. Apie dukros netektį pranešęs tėvas iš pradžių negalėjo atsakyti, kaip ir kodėl jo šeimoje tai turėjo nutikti.
2019-03-12

23-ejų triskart pasaulio čempionė rasta negyva namuose

JAV dviračių sporto pasaulį sukrėtė liūdna žinia. „VeloNews“ praneša, kad triskart pasaulio dviračių treko čempionė 23-ejų amerikietė Kelly Catlin rasta negyva savo namuose. Mirusią merginą namuose suradęs jos tėvas Markas Catlinas apie nelaimę informavo elektroniniu laišku. „Niekaip negaliu nustoti galvojęs apie ją, apie tai, kokį nuostabų gyvenimą ji galėjo nugyventi. Nesudvejočiau nė akimirkos, jei reikėtų iškeisti savo gyvenimą į jos. Žiauriai skaudu“, – rašoma tėvo laiške.
2019-03-11

Rūta Meilutytė varžybas Barselonoje pradėjo aplenkdama pasaulio čempionę

Šeštadienį Barselonoje (Ispanija) prasidėjo paskutinis – trečias – „Mare Nostrum“ serijos plaukimo varžybų etapas, kuriame netrūksta ir Lietuvos sportininkų. Puikiai varžybas pradėjo 19-metė olimpinė, pasaulio bei Europos čempionė lietuvė Rūta Meilutytė, rašo sportas.lt Ji 50 m krūtine įveikė per 30.47 sek. ir laimėjo atranką. Antra buvo garsi švedė Jennie Johansson (31.28), o trečia – britė Sarah Vasey (31.30). Į finalą pateko 8 sportininkės.
2016-06-11

Rūta Meilutytė apgynė pasaulio čempionės titulą: iškovojo auksą 50 m krūtine rungtyje

Pasaulio plaukimo čempionate trumpame (25 m) baseine olimpinė ir pasaulio čempionė Rūta Meilutytė 50 m krūtine rungties finale iškovojo aukso medalį. Distanciją lietuvė įveikė per 28,84 sek. Pagrindinė varžovė, sezono lyderė Alia Atkinson iš Jamaikos buvo antra – 28,91 sek. Trečia liko olandė Moniek Nijhuis – 29,64 sek. Geriausia Lietuvos plaukikė vos atgaudama kvapą džiaugėsi savo pasiektu rezultatu. „Jo.
2014-12-04

Pasaulio čempionato auksą iškovojusiai R. Meilutytei – šalies vadovų sveikinimai

Antradienį Pasaulio plaukimo čempionate Ispanijoje Rūta Meilutytė 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje nepaliko savo varžovėms jokių vilčių – olimpinė čempionė ir pasaulio rekordininkė nuskynė prie šių titulų pridėjo ir iškovotą pasaulio čempionės aukso medalį. Su šia pergale 16-metę sportininkę suskubo pasveikinti šalies vadovai. „Mieloji Rūta, esi su Lietuva širdyje, o Lietuva – visa širdimi su Tavimi.

Simona Krupeckaitė – geriausia pasaulyje

Lietuvė Simona Krupeckaitė išrinkta geriausia 2009 metų pasaulio treko dviratininke. Rinkimuose, kuriuos surengė interneto svetainė Velodrome.org.uk, geriausia praėjusių metų Lietuvos sportininkė gavo 12582 balsus. Antrąją vietą užėmė australė Anna Meares, gavusi 1470 balsų. Trečia liko britė Victoria Pendleton, kurios sąskaitoje – 500 balsų. 27 metų S. Krupeckaitė pernai tapo pasaulio čempione ir rekordininke bei iškovojo aukso medalį Europos čempionate.