Rašyti komentarą...
Sužibo viltis koncervatoriams perlipti 5%
Anukas TS paaverte liberalais, o simonyte pavers homoseksualistu vertybiu ispazinejais. Nei anukas nei homo neatitinka mano konservatyviu paziuru. Ir vel teks balsuoti uz kita partija.
@xxL Bus dar karta idomu pamatyti kaip lesbo nemoka pralaimeti. Nepamirsiu kaip transvestitas nepasisveikino su ka tik LR Prezidentu isrinktu Nauseda ir ji kaltino ji populizmu.
Ištvermės, stiprybės, sveikatos gerb. I. Šimonytei.
@Jonas šimonke - nerašinėk.
Jau ta dama nuvedė į bankrotą ,geriau nebelystu žmonėms į akis
@shura o jai vienodai šviečia. Rinkimus lietuvoje valdo privataus kapitalo švediška įmonė, tad galite paduduoti.
50 000 sąmoningų piliečių, kurie kooperatyviai vykdytų tautos valią - neturite.
300 000 parašų nesurenkate.
Tad cic.
TS daro šuolį žirgu: Šimonytė užėmė Vytuko pastatyto anūko -Gabriuko vietą. Nieko neišdegs. Pagrindinis rinkėjas Lietuvoj yra pensininkas ,kuris dar neužmiršo skriaudų valdant konservatoriams.
Tik ar nereiks vaziuoti panelei i Prancuzija teisman, nes gavo kvietima del "Soro" ir Ukio banku aferu? Na, kelias nepabos, nes vaziuos ir kubilius su grybauskaite. Tures laiko pasneketi apie savo nuveiktus "darbus" Tevynes gerovei".
Komentarui ''Anonimas '', jūs puikiai žinote , jei sovietų laikais būtų atidarę sienas , iš Lietuvos pirmiausia būtų išvykę okupantai komunistai , paskui visi kiti ! Dabar valdo valstiečiai žalieji , kodėl kaltinate konservatorius , atsibuskite ?!
@Vytas Konservatoriai visas savo nesekmes neigia, bet kas kaltas jei nuo ju nusisuko konservatyviu paziuru rinkejai? TS tapo eiline partine gauja kuriai asmeniniai interesai tapo svarbesni uz Lietuva. Deja.
Komentarui ''Tiesiai '' , laimėjo prezidentas Nausėda , tai ką , jis žaliųjų valstiečių prezidentas ?! Pažiūrėsim - pamatysim . O Gerb. I. Šimonytei - ačiū ir sėkmės , Lietuvą ir Laisvę mylinčių Žmonių partijoje !
@Birutė Ponia, ka jus turite omeny sakydama
laisve mylinciu zmoniu partijoje?
Laisve be atsakomybes yra anarchija.
Ir asmeniskai uz ka dekojate simonytei? Kad padejo parasa nurezti pencijas? Ar, kad labai graziai pasoko besiklausydama Metalicos?
Perskaičius komentarus supratau - sujudo valstiečių žaliųjų '' šunauja '' ! Jiems kalti konservatoriai dėl visų buvusių ir tebesančių sovietų pakalikų / milijonierių ūkininkų / nuopelnų ! Vagia , šaudo stumbrus , meluoja ir t.t. Atėjo koronovirusas valstiečių valdymo laiku , bet '' konservatoriai užkrėtė '' . Nustokit , sovietai nebeateis , bėkit pas Putiną , leiskite gyventi Lietuvoje tiems , kurie myli savo Šalį ! Gaila kad Gerb. Gabrielius L. nebebus partijos vadovu , už jį balsuos dauguma ! O Gerb. I. Šimonytei - ačiū ir didelės kantrybės !
@Emilija Jus esat pseudo patriote. As neatleisiu niekada, kad mano vaikai privalejo palikti Lietuva. Toje "krikscioniskoje" partijoje susirinke patys didziausi nieksai ir vagys.
landsbergio ejimas tokia figura, na bet gal ir gera atsvara kolukieciams
Į viršų