Šimonytė paaiškino, kodėl dar neplanuojamas 5–11 klasių grąžinimas į mokyklas

Kol kas Vyriausybė dar neplanuoja grąžinti 5–11 klasių moksleivių į mokyklas. Ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės teigimu, sprendimas nepriimamas, kad savivaldybėms nebūtų užkraunama per daug administracinio darbo.

Vyriausybė ketvirtadienį ketina nuspręsti, kad abiturientai į mokyklas galės grįžti nuo gegužės 3 dienos. Tačiau jaunesnių moksleivių grįžimas kol kas neplanuojamas.

„Kol kas tokio sprendimo Vyriausybė nepriėmė. Nes, jeigu mes galvojame apie abiturientų grąžinimą, o visą laiką kalbėjome apie tai, kad abiturientai ir pradinukai yra absoliutus prioritetas. 

Dabar kai kurios savivaldybės, kurios taiko kaupinių testavimą, jos tikrai daug dirba, kad būtų kuo daugiau pradinių mokyklų atverta. Pridėjus abiturientus, to administracinio darbo padaugės, tai nenorime visko sukelti į vieną trumpą laikotarpį“, – žurnalistams trečiadienį sakė I. Šimonytė.  


Rašyti komentarą...
N
Nuotolinis
2021-04-14 17:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jums nesimato kokia žala? Jūsų vaikas gal ir bendrauja su bendraamžiais nesilaikydamas taisyklių, gal ir nejaučia skirtumo tarp nuotolinio ir gyvo, bet žinokit, kad yra ir tokių, kurie serga depresija dėl nuolatinio sėdėjimo užsidarius tarp keturių sienų. Ar žinote bent jau kiek % pamokų vyksta? Mūsų gimnazijoje zoome tik 20-30% pamokų, visos kitos savarankiškai užduodamos užduotys. Ar matėte bent vieną viešą diskusiją apie nuotolinio mokslo kokybę ir kaip ją pagertinti? Sumetat atsakomybę vaikams dėl jų neišprusimo? Tikrai vaikai dėl to kalti?
Atsakyti
-8

P
Paauglių stebėtoja
2021-04-14 17:08:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbu savivaldybės neapsikrautų, vaikai pakentės, jau metus neina - priprato į kompą spoksot, susirietę kampe gulėt be draugų, be motyvacijos mokslams. Mokslai gana neblogai imituojami, tai gal ir nereikia tikrų, ką jau čia. Ai, dar svarbu svarmenis pakilokit salėj prieš tai ir kavos atsigerkit būtinai prie staliuko kavinėj, nes čia žurnalistų prioritetiniai klausimai.
Atsakyti
-6

T
Tėvai
2021-04-14 16:30:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai darykit mišrų grįžimą, kodėl kiti yra neprioritetas? Visus metus sėdėt vaikams namie? Reikia apie vaikų ateitį pirma galvot ir kokia jų savijauta yra, o administracija darbus susiplanuot turėjo laiko
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų