Šimonytė: naujų ribojimų keliautojams Vyriausybė nesiūlys

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė patikino, kad Vyriausybė nesiūlys naujų karantino ribojimų į užsienį keliaujantiems gyventojams. Vis dėlto kol kas premjerė ragina gyventojus susilaikyti nuo kelionių.

„Būtų gerai, kad žmonės gerai įvertintų, ar yra būtina keliauti. Tačiau, kadangi galioja tvarka, kad grįžtantis žmogus turi turėti neigiamą tekstą ir atvykęs turi saviizoliuotis nustatytą laiką, tai, jeigu žmonės tų taisyklių laikosi, papildomų ribojimų Vyriausybė nėra nusiteikusi šiuo metu siūlyti ir nesiūlys“, – žurnalistams Seime ketvirtadienį kalbėjo I. Šimonytė.

Per praėjusią parą šalyje nustatyti 869 nauji COVID-19 atvejai, nuo šios infekcinės ligos mirė aštuoni žmonės, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas. Praėjusią parą šalyje atlikti 9052 molekuliniai (PGR) ir 4524 antigeno tyrimai dėl įtariamo koronaviruso. 

Pastarųjų 14 dienų naujų susirgimų rodiklis 100 tūkst. gyventojų siekia 339,2 atvejo. Teigiamų diagnostinių tyrimų dalis per pastarąsias septynias dienas siekia 6,5 procento.


Rašyti komentarą...
R
Rita
2021-04-01 11:58:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar ir čia dvigubi standartai-su neigiamų testų negali nuvykti į gretimą rajoną pas mamą, o valkata iš užsienio su neigiamu galimai nusipirktų testų gali varinėti izoliuotis pas mamą į bet kurį rajoną. Apsimeta šlanga, bet kažkaip atsirūgs vienišų motinų ašaros ir prakeiksmas.
Atsakyti
-2

A
Algis.
2021-04-01 11:53:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas stebi, kaip laikosi taisyklių, lietuviai plačiai giriasi, kad užsieniuose laisvai galima nusipirkti neigiamų testų. Apsimeta šlanga ir užsimerkia prieš vietinių žmonių išgyvenimus.
Atsakyti
-5

P
Patriotas
2021-04-01 12:14:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokinga .davai visa lietuva varom į uzsienį
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų