Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kai opozicijos Seimo narius, VALDANTIEJI vadino ...šikniais, šūdo gabalais pirmininkei tai nebuvo ĮŽEIDIMAS.
Ir prie CHAMŲ Čmilytė jų nepriskyrė.
@Keista O kaip vadini tą, daiktą, į kurį įmini ir slysteli? Baksteli pirštu ir palaižai, ar suburbi, kad kas čia ant tako priši...ko? Tai tas yra š...das ar vadini "opozicija" tavo ėjimui?
Visi kas turi kitokia nuomone nei konser
Visi kas turi kitokia nuomone nei konser
yra vatnykai.O žmogelis teisybe pasake.Kas bus patranku mesa?
CHamizmas. Asmeninis žmogaus gyvenimas neliečiamas.Bet kurio.
@na tai buvo
Neik į politiką ir asmeninio gyvenino niekas nelies
Ivanas Gedvilas atstovauja naftininkų interesams , tad gal mūsų vatiuvkės kažkaip turėtų suprasti kad jo pajamos tikrai ne iš Saudo Arabijos ar Venesuelos
@Sigitas Iš kur atsirado tie "naftininkai', kad tokiam nors centą mokėt? Ar tik ne FST (federalinio saugumo tarnyba, buvusi KGB)? Šitie tai tikrai centų bus pabėrę, doleriui jis dar tik uždirbinėja.
Jamnina. Rėkė. Nedavė ir ikyšti ;DDD
Kažkodėl susidaro vaizdas, kad nori kaip geriau, o gaunasi kaip visada. Sprendimai linki geresnio, net ir rusų opozicionieriai nekuriuos sprendimus vertina kritiškai, ne tik Lietuvos, bet visos ES. Labai negražu daugumai kitą nuomonę vadinti " kremline, vatnikų" ir pnš. Patys pradeda savo elgesiu nelabai skirtis nuo rosijos politikų. Nors nesinorėtų tikėti, putlerio posakiu, kad buvusių KGB nebūna, bet...
Lansberginiams tiesos niekada sakyti nebuvo galima. Tai buvo traktuojama kaip ižeidimai , nesąmoningumas ir vos ne kriminalas, kaip buvo su gerb. Z. Šličytės kalba. Jie patys nesupranta, kad sėdi mėšle iki kaklo, o tie kas nori jiems atverti akis - nusikaltėliai.
Dainiui, reikia labai daug pinigų ...
Kvieskit 2 Jonus į mūsų didelį butą
Šaunuolis Gedvilas. Blogai kad nėra daugiau tokių Lietuvos patriotų, kurie priešintusi realiam ir nebaudžiamam mūsų valstybės naikinimui. Susidaro įspūdis, kad dabartinė valdžia specialiai žlugdo ir naikina Lietuvą
@Šaunuolis Šitas jūsų"patriotas" niekaip nesukuria neo LTSR, o šitą sugriaut klynas per žemai. Bet viena jis tikrai gali susikurt- kalėjimo kamerą kur rūsyje pagreitintu būdu. Į šitai jis žengia sėkmingai. Ir gerai.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų