Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
VAFLISTAI kada nors nuciulps paprastam rusu kareiviui,garantuotai smegenu uzuomazgas isigytu,o daba ko daugiau ciulpavoja JAVALKATYNUI-BRIUNCELIUI TUO DAUGIAU DEBILEJA.A le tokiu nedapiseliu lietuva jau pora simtu metu neturejo.
Nori išsivalyti nuo nenorinčių mirti? Čia šimonytės lezbės noras!!!
Kol nebus duota Ukrainai aviacija, aišku kad bijo žmonės eiti į mėsmalę. Kuri NATO šalis eitų į kontrataką be aviacijos palaikymo, a? O ukrainiečiai buvo varomi, taip kad labai suprantu tuos jaunuolius.
O ką jūs padarysite, už kojų nutempsite juos į karą? Kai tokie įstatymai, tai į kariaujančią šalį grąžinti negalima. Juk sirai irgi bėgo nuo mobilizacijos ir čia ES gaudavo prieglobstį.
this is against Human Rights Convention! Or they are populist or we are back in 1930th
generalysimusai sprendzia kaip aprupint Ukraina lavonais.
Ne ten kandidatuojat ponas Nausėda ir panele Šimonyte važiuokit į ukraina.Lietuvai reikia Lietuvos prezidento Ignas Vėgėlė juo ir bus išrinktas.
Lietuvos bataljonu dadekit,ot ce tai but parama.
kažkodėl lietuviai labiau nori susigrąžint teritorijas nei patys ukrainiečiai,tai tegul mūsų šalies vadovai tegul susirenka savo draugelius,gimines ir eina kariaut o ne gaudo ukrainiečius,reikia turėt sąžinės pirma priglaudė ,o dabar vėl stums į mirtį,davė JAV patrankų tai dabar reikia naujos mėsos
du issigimeliai-naciste ir komunistas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų